فهرست
گزارش ویژه: همه بازیکنانی که با درخشان به مشکل خوردند/ سوشا هم بخشیده می‌شود؟
گزارش ویژه: همه بازیکنانی که با درخشان به مشکل خوردند/ سوشا هم بخشیده می‌شود؟

گزارش ویژه: همه بازیکنانی که با درخشان به مشکل خوردند/ سوشا هم بخشیده می‌شود؟

آی اسپورت- حمید درخشان در این فصل پرسپولیسی را تحویل گرفت که علی دایی آن را ساخته بود. در ادامه‌ی حضور درخشان شاهد ماجراهای جالبی میان او و بعضی بازیکنان تیم بودیم که هنوز هم بعضی از این مسائل ادامه دارد و خود را در تمرینات و زمان بازی‌ها و حتی در اردوی قبل بازی بروز می‌دهد. پس از هر حاشیه ایجاد شده درخشان اعلام کرده بازیکن مورد نظر از تیم کنار گذاشته خواهد شد امادر واقع چیزی غیر از این شاهد بودیم. تنها بازیکن مسئله دار خروجی از سوی درخشان میثم حسینی است که  البته جز تعجب چیزی برای هواداران پرسپولیس باقی نذاشت! درخشان نیلسون را هم از لیست خارج کرد تا سوشا مکانی بتواند راحت‌تر به کار خود ادامه دهد ولی در مقاطعی این بازیکن هم با درخشان دچار مشکل شد. شاید یکی از عجیب‌ترین تصمیمات درخشان اعلام کنار گذاشتن چند بازیکن خوب تیم در لیست خروجی نیم فصل بود که البته در عمل ثابت شد سرمربی پرسپولیس بیشتر خواسته با هواداران این تیم شوخی داشته باشد! در زیر به سرگذشت تعدادی از بازیکنان که با درخشان دچار مشکل  شدند اشاره شده.

 

1. میثم حسینی:  دفاع چپ سابق پرسپولیس هرچند در مقطعی خود مقصر حاشیه ایجاد شده بود و در آستانه‌ی اخراج بود، با تصمیم از درخشان در تیم باقی مانده بود. اما در اقدامی عجیب دخشان قبل از توافق با مدافع چپ تخصصی در پایان نقل و انتقالات حسینی را از لیست خارج کرد تا پرسپولیس نیم فصل دوم را بدون داشتن یک بازیکن تخصصی در این پست ادامه دهد! البته صحبت از آمدن بازیکنانی از عراق و ژاپن و ... در این پست به میان آمد اما در عمل شاهد چیزی نبودیم تا یکی از تصمیمات عجیب درخشان در پرسپولیس گرفته شود.


2. رضا حقیقی: بعد از دربی بود که خبر رسید درخشان اعلام کرده دیگر حقیقی را نمی خواهم. بازیکنی که قرار بود نسخه ثانی کریم باقری باشد به پدیده منتقل شد. این بار حقیقی کوتاه بیا نبود و با اصرار از تیم جدا شد. البته اگر کمی منتظر می‌ماند احتمالا با تصمیم درخشان در پرسپولیس ماندنی می‌شد. حقیقی در زمان رویانیان به پرسپولیس پیوست و پس از مشکلاتی این تیم را ترک کرد.

 

3. محمد عباس زاده: شاید بیشترین ضرر در بین این بازیکنان را عباسزاده کرده باشد. مهاجم سرخپوشان که مورد علاقه علی دایی هم بود با به ثمر رساندن گل‌های حساس در اواخر فصل قبل به محبوب ترین بازیکن پرسپولیس در آن مقطع تبدیل شده بود اما در این فصل در اولین بازی‍های خود نتوانست خود را آنطور که باید نشان دهد. بعد از رفتن علی دایی عباسزاده 1 گل در جام حذفی و 4 گل در لیگ برای پرسپولیس به ثمر رساند تا اکنون همچنان برترین گلزن پرسژولیس باشد. در جریان یکی از دیدارها او به تعویض خود اعتراض کرد و راهی رختکن شد. درخشان در آن مقطع از او هم گذشت کرد ولی در نیم فصل او را در لیست خروج قرار داد اما باز هم از تصمیم خود برگشت اما اینبار سر لجبازی با این بازیکن گرفت و دیگر به او باز نداد و یا دقایق کمی از او استفاده تا پدیده‌ی فصل گذشته لیگ به اینطور نیمکت دوخته شود.

 

4. پیام صادقیان: پیام که فصل گذشته نشان داد فوتبال ایران می‌تواند صاحب یک بازیکن درجه یک شود، این فصل به دلیل درگیر شدن با حواشی مختلف سقوطی آزاد در مسائل فوتبالی داشت تا حدی که تا پایان هفته بیست و چهارم تنها 8 بازی برای پرسپولیس به میدان رفت. در مقاطعی درخشان هم با صادقیان به مشکل برخورد و حتی صحبت‌هایی هم از اخراج صادقیان به میان آمد ولی باز هم جز حرف چیز دیگری شاهد نبودیم. آخرین نمونه هم در همین چند روز پیش رخ داد جایی که صادقیان با سرپیچی از درخشان در تمرینات به تک روی پرداخت و درخشان او را از تیم کنار گذاشت. اما آقای سرمربی باز هم تصمیم به ادامه دادن با بازیکن حاشیه‌ای خود گرفت.

 

5. سوشا مکانی: سوشا یک نیم فصل خوب را در سال قبل با فولاد پشت سر گذاشت و با تصمیم علی دایی به پرسپولس آمد تا با نیلسون رقابت کند اما آنقدر پر اشتباه بود که همه را از خود ناراضی کند. پس از رفتن دایی مکانی اعلام کرد یا جای من در پرسپولیس است و یا نیلسون! درخشان هم در اقدامی جالب نیلسون را از لیست خارج کرد و همامی را به جای او در لیست قرار داد. در ادامه سوشا به نسبت عملکرد بهتری داشت ولی باز هم پراشتباه ظاهر شد. پس از بازگشت از تیم ملی درخشان در یک حرکت منطقی تصمیم گرفت به سوشا استراحت دهد و به همامی بازی دهد .لی سوشا پس از اطلاع این موضوع با درخشان درگیر شد و اردوی این تیم را چند ساعت قبل از بازی ترک کرد تا درخشان اعلام کند یا سوشا و یا من. در ادامه  مکانی از درخشان عذرخواهی کرد. باید منتظر ماند و دید آیا باز هم سرمربی پرسپولیس از تصمیم خود بر‌می‌گردد یا نه.

     
آی اسپورت
2015-04-05 11:33:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر