فهرست
استقلال و حالا فولاد/ خطر «بختیار»گرفتگی
استقلال و حالا فولاد/ خطر «بختیار»گرفتگی

استقلال و حالا فولاد/ خطر «بختیار»گرفتگی

آی اسپورت- بهنام برزای، امید نورافکن، مجتبی حقدوست و علی قربانی؛ این 4 نفر در نیم فصل دوم ستاره های استقلال منصوریان بوده اند. مردانی که پشت سر ابرستاره ای به نام امید ابراهیمی، آبی ها را به تیم مخوفی تبدیل کرده اند که 12 امتیاز از 15 امتیاز ممکن نیم فصل دوم را گرفته و در هر 3 بازی اخیرش، 3 گل زده است.

اگر بختیار رحمانی روی رفتنش اصرار نمی کرد یا مجبور می شد درخواست برای منصوریان برای ماندن در استقلال را قبول کند، چه اتفاقی می افتاد؟ یکی از این نفرات از ترکیب استقلال بیرون می رفت تا شماره 7 و نخوت عجیب و غریبش دوباره استقلال را به گوشه رینگ ببرد. رحمانی که از استقلال رفت، همه به منصوریان تاختند که بلد نبوده از شماره 7 بازی بگیرد ولی ...

حضور در فولاد، نشان داد رحمانی در حال حاضر و حداقل از ابتدای فصل، چیزی بلد نبوده که کسی را بابت ندانستن و نشاختن دانسته های او، محکوم کرد. رحمانی با پیراهن فولاد برابر سایپا، همان بازیکن استقلال بود. یکی، دو حرکت معمولی در نیمه اول و چند پاس عرضی درست به همبازیان و یکی، دو پاس عمقی اشتباه و تمام! فولاد هیچ گلی در 6 هفته اخیر نزده است و دست بر قضا در 3 تا از این بازیها، بختیار رحمانی مرد اصلی فاز هجوم این تیم بوده. شماره 11 باید توپ را برای زدن ضربه نهایی توسط ساسان انصاری و اسماعیل شریفات آماده کند ولی این کار را نکرده چون در استقلال هم که بود، این کار را بلد نبود.

رحمانی با پیراهن استقلال و با ارفاق، یک پاس گل در بازی با صنعت نفت به علی قربانی داد و یک پنالتی در بازی با ذوب آهن گرفت. 270 دقیقه بازی برای فولاد بدون انجام دادن هیچ کار خاصی به علاوه 993 دقیقه بازی در استقلال یعنی بختیار رحمانی که مدعی است در سال جام جهانی باید مدنظر کی روش قرار بگیرد، طی 1263 دقیقه بازی در لیگ شانزدهم به عنوان یک هافبک هجومی، یک پاس گل داده و یک پنالتی گرفته است. این دقیقا همان عملکردی است که هرایر مگویان هم ثبت کرده است درحالیکه یک مدافع میانی است و بالاجبار در سمت راست خط دفاعی بازی می کند.

استقلال نیم فصل اول و فولاد این هفته های اخیر، نتیجه نگرفتند و نمی گیرند و نباید همه چیز را به بختیار رحمانی ربط داد ولی وقتی او، اصلی ترین مهره هجومی این دو تیم بوده و هست و هر دو تیم به برهوت رسیده اند، نقش او را نمی توان انکار کرد.

 

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-02-04 19:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
هرمز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
دوای درد استقلال اخراج فاجعه ای به نام رحمانی بود. قشنگ الان بازیش در سطح لیگ استانیه
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
درد اصلی که الان 13 امتیاز عقبیم منصوریانه اون بنده خدا که به زور نیومد استقلال منصوریان دنبالش رفت با قرارداد میلیاردی اتفاقا حالام منصوریان نمیخواست بگذاره بره خودش اصرار کرد و رفت بختیار همیشه همین بوده فکر کردی چرا امیرخان و تراکتور براحتی بی خیالش شدند ولی خیلی سعی کردند سروش رفیعی را نگه دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر