فهرست
نفر به نفر در خط حمله استقلال؛ وای اگر عنایتی زودتر می‌آمد
نفر به نفر در خط حمله استقلال؛ وای اگر عنایتی زودتر می‌آمد

نفر به نفر در خط حمله استقلال؛ وای اگر عنایتی زودتر می‌آمد

آی‌اسپرت- شاید شهباززاده آقای گل‌تر از آقای‌گل‌های استقلال بود و با یازده گل زده نزدیک‌ترین تعقیب کننده لوسیانو ادینهو باشد. اما غلامرضا عنایتی با 38 سال سن به نسبت دقایق حضور در ترکیب قلعه‌نویی، عملکرد بهتری را از سایر مهاجمان استقلال نشان داد. در این فصل هم هر چقدر کمتر در مورد برهانی صحبت کنیم، بهتر است!

سجاد شهباززاده؛ هر 193 دقیقه یک گل

بهترین عملکرد سجاد از هفته یازدهم تا بیستم بود. شماره ده آبی‌ها در این ده هفته، هشت گل به ثمر رساند. شهباززاده تا پایان هفته بیست‌وچهارم فقط در بازی مقابل سایپا 35 دقیقه از بازی را از دست داد و در سایر دیدارهای استقلال حضوری نود دقیقه‌ای داشت. اگر شهباززاده دو بازی برای استقلال گل نزد، هواداران مطمئن هستند بازی سوم را با گل به پایان می‌رساند. بهترین گل‌زن این فصل قلعه‌نویی، هر 193 دقیقه حضور در ترکیب آبی‌پوشان یک گل برای استقلال به ثمر رساند. استقلال خوزستان و پیکان دو تیمی هستند که رفت و برگشت از شهباززاده گل خوردند.

 

غلامرضا عنایتی؛ هر دو بازی یک گل

آقای گل تاریخ لیگ برتر نیم فصلی که در پدیده بود، زورش فقط به نفت مسجدسلیمان چربید و توانست در جریان بازی گل بزند. سه گل دیگرش را برای پدیده از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده بود. اما مهاجم کهنه‌کار استقلال، با گلزنی به سپاهان فصل را با استقلال استارت زد. نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان دو تیم دیگری بودند که از عنایتی گل خوردند. عنایتی در شش دیدار کاملی که برای استقلال به میدان رفت، سه بار طعم گلزنی را چشید. یعنی دقیقا از هر دو بازی یک گل برای استقلال زد.

 

آرش برهانی، 1210 دقیقه و دو گل

پسر محبوب آبی‌ها فصل خوبی را سپری نمی‌کند. آرش این فصل فقط به دو تیم تبریزی توانست گل بزند. آقای گل آبی‌ها که در 18 دیدار این فصل استقلال حضور داشت، فقط سه دیدار را کامل بازی کرد. برهانی سه پاس گل هم مقابل نفت مسجدسلیمان به هم تیمی‌هایش داد. با این وجود هر 605 دقیقه و یک گل زده برای مهاجمی مثل برهانی اصلا آمار قابل دفاعی نیست. حتی محمد قاضی که نیم فصل از استقلال جدا شد هم چهار گل برای قلعه‌نویی زده بود.

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-05 12:25:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر