فهرست
سرمربی سابق فنرباغچه در لیست تراکتور
سرمربی سابق فنرباغچه در لیست تراکتور

سرمربی سابق فنرباغچه در لیست تراکتور

آی اسپورت - گرچه مالک تراکتورسازی در سکوت کامل با مشاورانی که در خارج از کشور مستقر هستند، در حال انتخاب سرمربی برای تیمش است، اما به خواست مشاوران داخلی خودش، منتظر مانده ببیند آیا نتایج تقوی در تیم تبریزی اتفاقی بوده یا ادامه خواهد داشت؟! برای همین او این روز‌ها باب مذاکره با یک مربی سرشناس ترک را باز کرده، تا در صورتی که محمد تقوی به در خروجی نزدیک شد، سریعاً او را در تبریز معارفه کند؛ این مربی ترک‌تبار کسی نیست جز «آیکوت کوچامان» که سابقه سرمربیگری در فنرباغچه در لیگ حرفه‌ای ترکیه را دارد.

این مربی ۵۳ ساله در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ سرمربی فنرباغچه بود که به دلیل نتایج ضعیف، هواداران این تیم پرطرفدار، با برپایی تظاهرات خواستار برکناری وی شدند، کوچامان در پی این تظاهرات استعفا داد، اما مالک باشگاه با رفتن او مخالفت کرد. وی در نهایت از این تیم جدا شد و به سرمربیگری تیم تورکو گونیا اسپور ترکیه منصوب شد و ۳ فصل در این تیم حضور داشت. او سپس در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ دوباره به فنرباغچه برگشت و جایگزین «دیک ادوکات» هلندی شد و در مراسم معارفه‌اش گفت: «برای اتمام مأموریت نیمه‌تمام به اینجا آمدم». او به وعده‌اش عمل کرد و در فصل اخیر سوپرلیگ ترکیه، با ۳ امتیاز کمتر نسبت به قهرمان، عنوان نایب‌قهرمانی را پس از بشیکتاشی که «فاتح تریم» را در اختیار داشت، کسب کرد. 

حالا تراکتوری‌ها که قبلاً شرایط محبوبیت یک مربی ترک‌زبان را تجربه کرده‌اند، بدشان نمی‌آید باز هم با این پلتیک، کام هواداران خودی را شیرین کنند، اما چیزی که دست زنوزی را برای این انتخاب بسته، نتایج درخشان محمد تقوی در چند هفته اخیر است، چراکه اگر وی در این شرایط تقوی را برکنار کند و مربی جدیدش هم نتیجه نگیرد، حتماً حرف و حدیث‌های آذری‌ها مستقیماً او را نشانه خواهد رفت.

خبر ورزشی

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-10-08 18:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تراختور بایراقی
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
فاتح تریم هیچ وقت سرمربی بشیکتاش نبوده. سرمربی بشیکتاش چند ساله شنول گونش هست.
کوجامان تا اونجایی که یادمه سال 2011 با فنرباغچه قهرمان لیگ شده و دو جام حذفی با فنرباغچه و یک جام حذفی با یه تیم دیگه گرفته
۸
a
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
عزیزم دلالتون بیکار مونده رفته مربی پیدا کرده؟! شما لازم نیست برا تراکتور مربی تعیین کنین! زنوزی مردی نیست که بره مربی درجه چندم بیاره باشگاه! شما هم کلا وقتی اطلاعی از باشگاه ها و لیگ ترکیه نداری لال شو بشین سرجات حرف نزن!
۶
كسري
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
خر چه داند قيمت نقل و نبات.اي اسپرت چاپ كن لطفا اين مثل هستش از قديم گفتن در مثل مناقشه نيست.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر