فهرست
گزارش روز: ادعای عجیب استقلالی ها/ هماهنگی با بازیکن مصدوم!
گزارش روز: ادعای عجیب استقلالی ها/ هماهنگی با بازیکن مصدوم!

گزارش روز: ادعای عجیب استقلالی ها/ هماهنگی با بازیکن مصدوم!

آی اسپورت- برای استقلالِ مدعی لیگ چهاردهم، دومین شکست متوالی در دومین جدال ویژه نیم فصل دوم، به معنای کمتر حرف زدن از قهرمانی تا پایان لیگ خواهد بود. کم تر حرف زدن از قهرمانی و بیشتر پرداختن به نقش کارلوس کی روش در پروسه ناکامی تیم آبی پایتخت! 

چه قبل از مسابقه حساسِ اهواز و چه بعد از آن، کادر فنی تیم استقلال تهران دست از سرزنش کارلوس کی روش برنمی دارد. بهانه تاختن به سرمربی پرتغالی، این بار چیزی فراتر از برنامه ریزی اردو و لیگ برتر است و حالا دیگر استقلالی ها مدعی شده اند که کی روش «از روی عمد» برای ضربه زدن به استقلال و به شکل ویژه تر، امیر قلعه نویی برنامه چیده است. دو روز قبل امیر قلعه نویی، دیروز میرشاد ماجدی و امروز محمود فکری صحبت هایی را علیه کی روش مطرح کرده اند و احتمالا فردا نیز بهرام افشارزاده، اتهاماتی را برای سی کیو کنار خواهد گذاشت.

خسرو حیدری، موضوع مجادله تازه استقلالی ها با کی روش است. این بازیکن به گفته خودش با درد و به امید بهبودی به تمرین های تیم ملی اضافه شده اما وضعیت بهتری پیدا نکرده و تا پایان اردو هر روز به فیزیوتراپی پرداخته است. این همان کاری است که خسرو در صورت بازگشت به ایران از میانه اردو نیز انجام می داد اما محمود فکری همین امروز به افشای این رازمگو دست زده که کی روش با جلوگیری از بازگشت حیدری به تهران، سعی کرده تا جلوی «هماهنگ تر» شدن استقلال را بگیرد. اینکه اصلا با بازیکن مصدوم چطور می شود هماهنگ شد، سوالی است که آقای فکری باید فکری به حال جواب آن کند.

     
آی اسپورت
2015-04-05 15:03:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر