فهرست
روزهای بد گلر اول سپاهان/ رحمان، رحم نمی کند!
روزهای بد گلر اول سپاهان/ رحمان، رحم نمی کند!

روزهای بد گلر اول سپاهان/ رحمان، رحم نمی کند!

آی اسپورت- مهم ترین روزهای دوران فوتبال رحمان احمدی، درست بعد از ماجرای پرسروصدای خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی رقم خوردند. کی روش، دروازه ایران در سه مسابقه فوق العاده حساس پایانی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی را به این دروازه بان سپرد و او با سه کلین شیت، نقش موثری در صعود ایران به برزیل ایفا کرد. نقطه اوج این سه مسابقه برای احمدی، نبرد با کره جنوبی بود. از آن واکنش سه گانه رویایی در نیمه دوم گرفته تا تک به تکی که در نیمه اول، بیرون محوطه جریمه زا بازیکن حریف گرفت.

رحمان احمدی لیگ چهاردهم، حالا مدتهاست به تیم ملی دعوت نشده و شباهتی با آن دروازه بان مورد اعتماد کی روش ندارد. او حالا دیگر به خوبی از پس صحنه های بیرون محوطه جریمه تیمش برنمی آید. احمدی در مسابقه دیروز با صبا به خاطر خطای بیرون محوطه با کارت قرمز مواجه شده و زمینه شکست تلخ تیمش را فراهم آورده است. جالب اینکه او در این فصل یک بار دیگر نیز به همین دلیل از زمین مسابقه اخراج شده بود و این موضوع، کنار همه اشتباهات ریز و درشت این فصل رحمان، ناآمادگی او را فریاد می زند.

همانند هادی عقیلی، رحمان احمدی نیز نبرد حساس تیمش با تراکتور را از دست می دهد. شاید اگر رقیب او در سپاهان، شهاب گردانِ پراشتباه نبود، رحمان برای مدت زیادی روی نیمکت باقی می ماند و یک تنزل جدی را تجربه می کرد: تبدیل شدن از گلر اول تیم ملی به گلر دوم سپاهان.

     
آی اسپورت
2015-04-05 16:10:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر