فهرست
آلگری در توئیتر: به بازی با فیورنتینا فکر می کنیم
آلگری در توئیتر: به بازی با فیورنتینا فکر می کنیم

آلگری در توئیتر: به بازی با فیورنتینا فکر می کنیم

آی اسپورت – مکس آلگری مربی یوونتوس بعد از کسب چهارمین پیروزی پیاپی با این تیم بدون دریافت گل، حالا به بازی نیمه نهایی مقابل فیورنتینا در جام حذفی ایتالیا فکر می کند. سه شنبه دو تیم در ورزشگاه آرتمیو فرانکی فلورانس با هم روبرو می شوند.

در بازی رفت ویولا با نتیجه 2-1 یووه را شکست داد و حال شانس خوبی برای صعود به فینال دارد. محمد صلاح که در آن بازی دوگل به ثمر رسانده و از ژانویه تا امروز 7 گل برای بنفش پوشان فلورانسی به ثمر رسانده، تهدیدی بزرگ برای خط دفاعی بینکونری به شمار می رود.

الگری امروز در توئیتر ضمن تبریک عید پاک به هواداران یوونتوس از هشتگ رایج و معمول این روزهای هواداران این تیم ( # من باوردارم) استفاده کرده و خوشحالی اش را از پیروزی برابر امپولی و اختلاف 14 امتیازی درجدول رقابتها نشان داد. آلگری نوشت:\" یک گام مهم دیگر به سمت قهرمانی برداشتیم. حالا باید به جام حذفی و فیورنتینا فکر کنیم. برای اینکه #من باور دارم\" برای همه آرزوی عید خوبی دارم. ازتعطیلات ویکشنبه آزاد استفاده کنید. برای اینکه بلافاصله دوباره بازی داریم\" اگرچه بازیکنان یوونتوس امروز با وجود تعطیلی تمرینات دیگر تیمها ، به دلیل درپیش بودن بازی سه شنبه در وینوو تمرین کرد. 

     
آی اسپورت
2015-04-05 16:27:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر