فهرست
درخشان استعفا داد، برانکو به نیمکت نزدیک‌تر شد
درخشان استعفا داد، برانکو به نیمکت نزدیک‌تر شد

درخشان استعفا داد، برانکو به نیمکت نزدیک‌تر شد

آی‌اسپرت- در حالی که چند ساعتی از تایید خبر مذاکراه با برانکو در استانبول می‌گذشت، شنیده شد مذاکرات به جاهای خوبی رسیده و قرار شده برانکو به ایران بیاید. پیش از این، چندین بار خبر پیوستن برانکو به پرسپولیس شنیده شده بود، اما مسئولان پرسپولیس هیچ‌گاه به طور رسمی این خبر را تایید نمی‌کردند. برانکو هم در دفعات قبل معتقد بود، تنها صحبت‌های اولیه صورت گرفته. پس از آن مخصوصا با دو برد خوب آسیایی پرسپولیس، جایگاه درخشان محکم‌تر هم شده بود. اما آنقدر نتایج داخلی بد پرسپولیس ادامه پیدا کرد و تا حوالی منطقه سقوط رسیدند که بلاخره مسئولان دست به کار شدند تا هر طور که شده برانکو را به تهران بیاورند.

حسین هدایتی هم از این فرصت قصد دارد نهایت بهره را ببرد تا دل مردم را بدست آورد. پیش از این شنیده شد، سازمان خصوصی سازی اجازه خرید پرسپولیس را به این سرمایه‌گذار متمول به دلیل مشکلات گذشته‌اش نمی‌دهد. حالا در اولین گام باید بدهی 450 میلیونی برانکو پرداخت شود تا این سرمربی کروات پس از هشت سال، امشب به ایران بازگردد. 

حمید درخشان هم دقایق قبل پس از هفت ماه حضور در پرسپولیس از سرمربیگری این تیم استعفا داد. نژادفلاح استعفای سرمربی تیم را تایید کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-05 18:47:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر