فهرست

دیبالا: روزهای آخر من در پالرمو / فقط برای تماشا به نوکمپ رفتم

آی‌اسپورت: پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی پالرمو اعتراف کرد ممکن است آخرین روزهای خود را در این تیم سپری کند چون باشگاه آماده است تا ستاره خود را در ازای پول نقد به تیم دیگری واگذار کند. این بازیکن 21 ساله که در این فصل سری A خوش درخشیده و شنبه شب در باخت خانگی یک-2 برابر میلان سیزدهمین گل این فصل خود را زد، مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های اروپایی قرار گرفته.

مائوریتزیو زامپارینی رییس پالرمو تایید کرده آرسنال و یوونتوس برای جذب این بازیکن اقدام کرده‌اند و اگرچه آرسن ونگر علاقه به او را انکار کرده اما به نظر می رسد این بازیکن که 30 میلیون پوند رویش قیمت گذاشته شده فصل بعد را در پالرمو سپری نخواهد کرد.

او به «دیا دیا» گفت:«سعی می کنم خیلی به بازار نقل و انتقالات فکر نکنم. من به طور کامل روی 10 بازی باقیمانده تیم تمرکز دارم چون آنها آخرین بازی‌های من در این تیم خواهد بود.»

نام لیورپول هم در میان تیم‌های علاقه‌مند به این بازیکن مطرح شده که اوایل فصل در نوکمپ برای تماشای بازی بارسلونا هم مشاهده شده. اما دیبالا تاکید کرد فقط برای تماشای فوتبال به ورزشگاه اختصاصی بارسا رفته:«فقط به عنوان یک تماشاچی به نوکمپ رفتم. بازیکنان بزرگ بسیار زیادی در زمین بودند. بازی فوق‌العاده‌ای بود و به من کمک زیادی کرد چون از تماشای آن چیزهای زیادی یاد گرفتم.»

     
آی اسپورت
2015-04-05 17:39:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر