فهرست
درخواست فنرباغچه برای تعلیق سوپر لیگ ترکیه
درخواست فنرباغچه برای تعلیق سوپر لیگ ترکیه

درخواست فنرباغچه برای تعلیق سوپر لیگ ترکیه

آی اسپورت – فنر باغچه بعد از حمله مسلحانه به اتوبوس این باشگاه درخواست تعلیق رقابت های سوپر لیگ ترکیه را دارد.

تصاویر و ویدیو های آپلود شده در دنیای مجازی، از حمله به اتوبوس فنر باغچه و آسیب دیدگی راننده این اتوبوس را از ناحیه صورت و انتقال سریع او به بیمارستان روایت می کنند.

باشگاه ترکیه ای سریعا این حمله را محکوم کرد اما مقامات سوپر لیگ این کشور تنها به تائید این حادثه و شروع تحقیقات در این باره اکتفا کردند.

مسئولین سازمان لیگ ترکیه جلسه اضطراری برای بررسی این موضوع برای روز دوشنبه تعیین کرده اند و این دقیقا مسئله ای است که مدیران فنر باغچه در جلسه داخلی امروز باشگاه بر آن تاکید داشتند.

باشگاه ترکیه ای اعلام کرده است: \" ما باور داریم قضیه مربوط به این حمله حل نشده و انتظارات باشگاه فنر باغچه و افکار عمومی نیاز به بررسی بیشتری دارد. در این شرایط به تعلیق درآوردن مسابقات لیگ اجتناب نا پذیر است. خون هایی ریخته شده و فوتبال ساکت مانده است. پیدا کردن و مجازات عاملان این اتفاق برای باشگاه ما بسیار حائز اهمیت است. \"

این حادثه در ترابزون رخ داده و باشگاه ترابزون هم بیانیه ای در این باره صادر کرده است. یاکوب اصلان مدیر تربزون می گوید: \" این حادثه غیر قابل توصیف است. به عنوان یک باشگاه دیگر اجازه نمی دهیم این ماجرا حل نشده بماند. هرچند برای پیدا کردن متهمان این حادثه زمانی کافی نیاز است. \"

     
آی اسپورت
2015-04-06 00:13:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر