فهرست
پیش بازی کریستال پالاس – منچستر سیتی/ سیتی درس می گیرد؟
پیش بازی کریستال پالاس – منچستر سیتی/ سیتی درس می گیرد؟

پیش بازی کریستال پالاس – منچستر سیتی/ سیتی درس می گیرد؟

آی اسپورت –  سقوط سیتی به رتبه چهارم جدول حساسیت بازی برابر پالاس چند برابر کرده است. شاگردان پیگرینی چند هفته قبل می توانستند با استفاده از لغزش های چلسی ، صدر جدول را از آن خود کنند. اما نتایج بد این تیم و روند رو به رشد آرسنال و یونایتد حالا این تیم را در رده چهارم جدول این تر از این دو تیم قرار داده است. این موضوع شاید بتواند تلنگری به تیمی وارد کند که دو بازی از سه بازی اخیر خارج از خانه خود را واگذار کرده است.

آلن پاردو در میانه فصل با هدف نجات دادن تیم محبوبش از نیوکاسل به کریستال پالاس نقل مکان کرد و سکان هدایت عقاب ها را در دست گرفت. پاردو در این مدت با کسب 6 پیروزی، تیمش را به رتبه دوازدهم جدول و فاصله 10 امتیازی با منطقه سقوط رسانده است.

کریستال پالاس در این فصل عملکرد چندان جالبی در خانه به ثبت نرسانده و یکی از سه تیم ضعیف لیگ برتر در این باره است. با این حال نتایج اخیر دو تیم نشان داده پالاس می تواند در بدترین شرایط برای سیتی مشکل ساز شود.

 

 

هفته سی و یکم لیگ برتر

زمان بازی: 23:30

آب وهوا: ابری

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

بازیکنان غایب

 

کریستال پالاس:

جروم توماس

فریزر کمپل

لی چونگ یونگ

ماروئانه شاماخ

میل جدیناک

 

منچستر سیتی:

----

 

پیش بینی:

- آلن پاردو کار بزرگی در پالاس انجام داده است. عقاب ها هم اکنون در نیمه جدول قرار دارند و فاصله زیادی با منطقه سقوط گرفته اند.

- کریستال پالاس ترسی برای رویارویی با سیتی ندارد و بازیکنان این تیم حس می کنند می توانند به حریف خود صدمه بزنند. آخرین کلین شیت سیتی به میانه ماه دسامبر باز می گردد.

- شاید قهرمان این فصل لیگ برتر تا حد زیادی مشخص شده باشد اما این بازی آزمون خوبی برای دفاع از حیثیت و قدرت سیتی برابر حریفان می تواند باشد.

     
آی اسپورت
2015-04-06 09:02:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر