فهرست
اتهام عجیب راجرز به بازیکنان لیورپول؛ بحران در آنفیلد
اتهام عجیب راجرز به بازیکنان لیورپول؛ بحران در آنفیلد

اتهام عجیب راجرز به بازیکنان لیورپول؛ بحران در آنفیلد

آی اسپورت- برندان راجرز ظهر دیروز بعد از تمرین لیورپول خواهان ملاقاتی با بازیکنان تیمش شده و برخی از آنها را متهم کرد که برای او بازی نمی کنند. بعضی از بازیکنان قدیمی تیم با عصبانیت به این حرف های راجرز واکنش نشان دادند و این اتهامات را نپذیرفتند. 

حالا راجرز که سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را هم ازدست رفته می بیند، با بحران اختلاف نظر با بازیکنانش روبرو شده و این یکی از دوران های سخت حضور او درآنفیلد است. شکست مقابل آرسنال آرزوهای او و تیمش را برای قرارگرفتن بین چهار تیم اول کمرنگ کرد. تمرین دیروز تیم به دلیل درپیش بودن بازی چهارشنبه در جام حذفی مقابل بلکبرن فشرده بود. آنها بدون اسکرتل و جرارد  محروم و دنیل استوریج ناآماده به مصاف حریف می روند.

اما حالا بازیکنان حوصله اتهام های راجرز را هم ندارند و یک بحران تازه در آنفیلد درحال شکل گیری است. جرارد در پایان فصل از لیورپول جدا می شود و موضوع تمدید قرارداد جوردن هندرسون و رحیم استرلینگ به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. راجرز حتی بالوتلی را هم متهم کرده که به دلیل یک مصدویت ساده در تمرین قبل از بازی با آرسنال نخواسته با تیم به لندن برود. او بعد از شکست مقابل آرسنال به خبرنگاران گفت که فکر نمی کند لیورپول دیگر شانسی برای سهمیه اروپا داشته باشد.\" لیورپول باشگاه بزرگی است. البته بازیکنان می خواهند در سطح بالایی بازی کنند و اگر شما به لیگ قهرمانان صعود نکنید، شرایط را برای باشگاه سخت کرده اید\" 

     
آی اسپورت
2015-04-06 11:27:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر