فهرست
ادعای فن‌خال: سیتی از ما می‌ترسد
ادعای فن‌خال: سیتی از ما می‌ترسد

ادعای فن‌خال: سیتی از ما می‌ترسد

آی اسپورت- به اعتقاد لوئی فن‌خال، منچستر‌سیتی از روند رو به رشد تیم او در آستانه دربی شهر نگران است.

جدال روز یکشنبه 2 تیم ،جنگ برای رده دوم جدول لیگ برتر است؛ جایی که برتری میزبان قرمزپوش به معنای بازپس‌گیری رتبه دوم جدول از قهرمان فصل گذشته لیگ برتر است.

5 پیروزی متوالی اخیر، پرافتخارترین تیم انگلیس را به یک امتیازی منچسترسیتی رده دومی رسانده و حالا به زعم فن‌خال، اعتماد به نفس بالای ناشی از برتری بر تاتنهام و لیورپول،باعث شده تیم همسایه از قدرت قهرمان 20دوره لیگ برتر بیمناک شود.

فن‌خال گفت:« اعتماد به نفس و قدرت ما، رقیب همشهری را در منگنه قرار داده و باعث شده آن ها بابت از دست دادن حتی یک امتیاز هم نگران شوند.شاید این موضوع اهمیت زیادی داشته باشد اما فردیت بازیکنان رقیب هم مهم است و در حال حاضر نمی‌دانم بازیکنان رقیب در چه سطحی هستند.مدت زیادی است که در خانه نباخته ایم.»

منچستریونایتد با دریافت 11 گل هر 3 دربی خانگی اخیر را به سیتی باخته و آخرین بازی 2 تیم هم با برتری یک- صفر تیم پیگرینی به پایان رسید.

به نظر فن‌خال از زمان تک گل آگوئرو در بازی رفت، اوضاع متفاوت شده است:« در حال حاضر منچستریونایتد،تیمی متفاوت از دور رفت به نظر می‌رسد. در دربی رفت، مراحل اولیه تحول تیمی را پشت سر می‌گذاشتیم و حالا در مراحل پایانی این پروسه هستیم. روند فعلی اعضای تیم، این حرف مرا ثابت می‌کند.»

     
آی اسپورت
2015-04-06 12:10:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر