فهرست
اسطوره بادی بیلدینگ در تهران؛ یک میلیون و 800هزار تومان بدهید و با رونی کلمن عکس بگیرید
اسطوره بادی بیلدینگ در تهران؛ یک میلیون و 800هزار تومان بدهید و با رونی کلمن عکس بگیرید

اسطوره بادی بیلدینگ در تهران؛ یک میلیون و 800هزار تومان بدهید و با رونی کلمن عکس بگیرید

در سال‌های گذشته بیشتر از هر کشوری به رشته بدنسازی و پرورش اندام روی آورده و حتی هر جا را که توانستند تبدیل به باشگاه بدنسازی کردند، حتی زیرزمین‌های خانه‌ها را. «آرنولد» و «رونی کلمن» شدند اسطوره‌های ایرانیان علاقه‌مند به پرورش اندام و جوانان ایرانی به دنبال آرنولد شدن، وزنه‌های سنگین زدند به مدد مکمل‌ها و دوپینگ‌ها هیکل گنده کردند! حالا هم ستاره‌شان در راه است. رونی بزرگ به تهران می‌آید! غول رشته بدنسازی و پرورش اندام جهان که ٨ عنوان قهرمانی در مستر اُلمپیا (بالاترین سطح مسابقات حرفه‌ای بدنسازی) را در کارنامه دارد، راهی ایران می‌شود و همایشی بی‌نظیر با حضور این چهره شناخته شده در تهران برگزار خواهد شد و متقاضیان حضور در کلاس یکی از برترین و پرافتخارترین بدنسازان جهان، باید هزینه‌ قابل توجهی را پرداخت کنند.

یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای کلاس رونی کلمن

«رونی کلمن» قرار است سوم اردیبهشت به همراه «بیگ رمی» دیگر قهرمان شاخص دنیا، برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران به تهران سفر کند. قرار است کلمن به همراه رمی در مدت زمان اقامت دو روزه‌ خود در تهران به صورت فشرده سه کلاس بدنسازی را برگزار کنند. این کلاس‌ها در حالی برگزار خواهد شد که برای نخستین بار بانوان علاقه‌مند به بدنسازی نیز می‌توانند در این دوره‌های آموزشی حضور داشته باشند. برگزارکنندگان این دوره آموزشی برای ثبت نام از علاقه‌مندان به حضور در کلاس «رونی کلمن» مبالغ جالب توجهی را در نظر گرفته‌اند. صندلی‌های VIP این دوره از کلاس‌ها با مبلغ یک میلیون و ٨٠٠ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این پکیج شامل حضور در صندلی‌های ردیف اول سمینار، عکس یادگاری با کلمن و بیگ رمی، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن است. پکیج B با قیمت ٨٥٠ هزار تومان شامل حضور در صندلی‌های ردیف‌های ابتدایی، عکس یادگاری با رونی کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن است. پکیج C با قیمت ٦٥٠ هزار تومان شامل حضور در صندلی‌‌های ردیف‌ وسط، عکس یادگاری با کلمن، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن است. پکیج D با قیمت ٥٥٠ هزار تومان شامل حضور در صندلی‌های ردیف انتهایی، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن است.

«رابرت دنیرو» و «مارادونا» را هم به تهران بیاورید

تردیدی نیست که تمام صندلی‌های این کلاس پر خواهد شد و علاقه‌مندان بی‌شمار رونی –که بلافاصله بعد از با خبر شدن حضورش در تهران در سریع‌ترین زمان ممکن بیش از ٥٠ هزار پیام خوشا‌مد برای او فرستاده‌اند- حضوری گرم در کلاس این قهرمان خواهد داشت و کلی دلار نصیب او و برگزار‌کنندگان این کلاس خواهند کرد! این نشان می‌دهد که آوردن ستاره‌های شناخته شده دنیا به ایران می‌تواند خیلی جالب باشد و بسیار درآمدزا. بی‌شک مردمی که در زمان ورود تیم میلان به تهران چیزی نمانده بود از سر و کول «پائولو مالدینی» و دیگر ستاره‌های این تیم بالا بروند، با آمدن ستاره‌های عرصه‌های مختلف بسیار ذوق‌زده شده و کلی پول هزینه خواهند کرد و این یعنی انجام کار فرهنگی به همراه بیزینس و چرخه چرخ اقتصاد. فرض کنید «رابرت دنیرو» و «آل‌پاچینو» در عالم سینما، «لئونارد کوئن» در دنیای موسیقی و «مارادونا» در ورزش به ایران بیایند و اجرای برنامه کنند یا کلاس بگذارند! ایرانی‌های مهمان نواز تشنه دیدن ستاره‌های جهانی هستند، حالا که شرایط در سیاست خارجه بهتر است، زمان استفاده از این ظرفیت‌ها و فرصت‌هاست. هم فال است و هم تماشا، هم پول دارد هم کار فرهنگی صورت گرفته.


وحید جعفری

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-06 12:30:23
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
کدوم کار فرهنگی؟ این پول تو جیب کی میره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر