فهرست
تقاضای پیگرینی از روسای سیتی: برای فصل بعد پوگبا را بخرید!
تقاضای پیگرینی از روسای سیتی: برای فصل بعد پوگبا را بخرید!

تقاضای پیگرینی از روسای سیتی: برای فصل بعد پوگبا را بخرید!

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچستر‌سیتی با یادآوری استراتژی خرید باشگاه های بزرگ جهان به نوعی از سران تیمش خواست بازیکنان جدید برای او خریداری کنند!

اولین مربی اهل آمریکای جنوبی فاتح لیگ برتر انگلیس به خوبی می‌داند فاصله 9 امتیازی تیمش با چلسی در پایان بازی های شنبه شب لیگ برتر آن هم در فاصله 8 هفته مانده به پایان فصل، پرشدنی نیست و به همین دلیل از هم اکنون روی بازیکنان جدید در فصل آینده حساب باز کرده است.

آبی های منچستر قصد رقابت با چلسی برای خرید پوگبا را دارند و از طرفی دست خالی از جام تیم در فصل جاری، خرید چند ستاره جدید برای قدرتنمایی در فصل آینده را ضروری جلوه می‌دهد.

مانیفست پیگرینی از چنین محتوایی برخوردار است: «تیم بزرگ به بازیکنان بزرگ احتیاج دارد. شاید نتوان هر سال این کار را انجام داد اما هر دو سال یک بار، زمان تحول و خرید بازیکنان جدید فرا می‌رسد. نه فقط سیتی بلکه همه تیم های بزرگ به ستاره ها احتیاج دارند نمی‌خواهم درباره برنامه‌های فصل آینده فکر کنم چون هنوز فصل جاری تمام نشده است.آنالیز دقیق عملکرد بازیکنان، برنامه پایان فصل ماست.الان زمان مناسبی برای صحبت در این باره نیست.»

     
آی اسپورت
2015-04-06 12:43:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر