فهرست
برانکو و پرسپولیس؛ خارجی چهاردهم، کراوتِ پنجم
برانکو و پرسپولیس؛ خارجی چهاردهم، کراوتِ پنجم

برانکو و پرسپولیس؛ خارجی چهاردهم، کراوتِ پنجم

آی اسپورت- شائبه های حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس لیگ چهاردهم، نخستین بار در آستانه مسابقه با لخویا مطرح شد. آقای پرفسور در آن مقطع، جدی ترین گزینه هدایت سرخ ها بود اما برتری تیم درخشان برابر لخویا، بازی را عوض کرد و سرمربی پرسپولیس را در این تیم نگه داشت. یک روز پیش از استعفای درخشان، پرسپولیسی ها این بار در استانبول باب مذاکره با سرمربی اسبق تیم ملی را باز کردند و خبر استعفای سرمربی این تیم، مذاکرات را در مسیر جدی تری قرار داد. حالا به نظر می رسد برانکو فاصله چندانی با حضور روی نیمکت تیم محبوب تهرانی نداشته باشد.

در صورت امضای قرارداد با پرسپولیس، برانکو چهاردهمین مربی خارجی تاریخ این تیم لقب خواهد گرفت. روندی که از آلن راجرز و ایوان کونوف آغاز شد و به چهره هایی نظیر یورگن گده، راینر زوبل، آری هان و البته مصطفی دنیزلی رسیده و با مانوئل ژوزه خاتمه پیدا کرد. در بین همه 13 مربی مختلفی که در 14 مقطع مختلف تیم را هدایت کرده اند، مصطفی دنیزلی از محبوبیت فوق العاده تری روی سکوهای حامی پرسپولیس برخوردار بود.

برانکو ایوانکوویچ همچنین پنجمین مربی کروات تاریخ پرسپولیس به شمار خواهد رفت. پیش از او استانکو، مت کوویچ، بگوویچ و کرانچار این تیم را هدایت کرده اند. بعد از استانکو، دیگر هیچ مربی کرواتی نتوانست با پرسپولیس به موفقیت برسد و حالا در لحظه های پایانی مذاکره با برانکو، مدیران پرسپولیس امیدوارند این روند توسط او تغییر کند.

     
آی اسپورت
2015-04-06 12:38:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر