فهرست
سوال روز؛ رقم قرارداد رادو چقدر است؟
سوال روز؛ رقم قرارداد رادو چقدر است؟

سوال روز؛ رقم قرارداد رادو چقدر است؟

آی اسپورت - در حالی که روز گذشته خبرهایی درباره قرار داد عجیب بوژیدار رادوشوویچ در دوران مدیرعامل اسبق این باشگاه منتشر شده بود، اما این موضوع خیلی زود تکذیب شد.

دروازه بان کروات پرسپولیس در حالی قرارداد خود را در دوران محمد حسن انصاری فرد برای سه فصل دیگر با قرمزها تمدید کرد که شایعاتی درباره رقم عجیب قرارداد وی در رسانه ها منتشر شده بود. گفته می شد بعد از اینکه دروازه بان کروات پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات و پاداش صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا به همراه این تیم به تهران نیامد و در تمرینات این تیم غیبت داشت  او قصد دارد با شکایت به فیفا و فسخ قراردادش با پرسپولیس کلیه مطالبات و رقم قرارداد سه ساله خود را از این باشگاه دریافت کن.

گفته می شد رقم قرارداد رادو با پرسپولیس برای سه فصل رقمی در حدود یک میلیون و هشتصد هزار دلار است که در دوران محمد حسن انصاری فرد و بعد از جدایی قطعی بیرانوند از باشگاه پرسپولیس به امضا رسید، خبری که یکی از افراد مسئول در باشگاه پرسپولیس تکذیب کرد.

در حالی که حاشیه های زیادی بعد از اعلام این خبر در شبکه های اجتماعی به وجود آمد اما یک فرد آگاه در باشگاه پرسپولیس به خبرنگار فوتبالی گفت که قرارداد رادو با پرسپولیس قبل از تمدید سالی 190 هزار یورو بود که بعد از تمدید به سالی 220 تا 230 هزار یورو تمدید شد و در مجموع به 700 هزار یورو هم نخواهد رسید. البته در گزارش ها داشتیم که رقم اولیه قرارداد سه ساله رادو با پرسپولیس نزدیک به 900 هزار دلار است که با توجه به تفاوت نرخ یورو و دلار این عدد تقریبا به 700 هزار یورو می رسد. زمانی که یحیی، رادو را نمی خواست، 900 هزار دلار باید به رادو می داد که باشگاه به یحیی گفت بهتر رادو را حفظ کند تا باشگاه 900 هزار دلار یا 700 هزار یورو ضرر نکند. ضمن اینکه رادو در دوران بیرانوند هم ذخیره بود و البته فکر نمی کرد حامد لک آنقدر خوب عمل کند که او را هم در دوران حضور دروازه بان جدید، به نیمکت پیچ کند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا با تغییراتی که در راس مدیریت باشگاه پرسپولیس به وجود آمد و روی کار آمدن جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه آیا مشکل رادو و پرسپولیس بر سر مسائل مالی و دریافت مطالبات حل خواهد شد تا این دروازه بان کروات در تمرینات قرمزها شرکت کند یا نه.

 

فوتبالی 

  ۱  
آی اسپورت
2020-10-31 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹، ۰۶:۵۹
چیا فوادی حروم خور
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر