فهرست
سفر به کرواسی، آخرین تدبیر عرب
سفر به کرواسی، آخرین تدبیر عرب

سفر به کرواسی، آخرین تدبیر عرب

آی اسپورت - بعد از اینکه نامه فسخ قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به این باشگاه رسید، در باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای فوق‌العاده تشکیل شد. بعد از این جلسه تصمیم بر این شد تا ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ راهی کرواسی شود تا بتواند مربی موفق سرخپوشان پایتخت را در این تیم حفظ کند.

یکی از دغدغه‌های برانکو در نامه‌ای که برای باشگاه پرسپولیس فرستاده بود این بود که در صورتی که او فقط طلب خود را از باشگاه بگیرد و دستیاران او و بازیکنان تیم از پرسپولیس طلبکار باشند، این تیم نمی‌تواند تمرکز لازم را برای موفقیت در لیگ نوزدهم داشته باشد و این موضوع اتحاد تیم را از بین می‌برد.

مسوولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند در مذاکره رودررو با برانکو به او قول بدهند که اگر مشکل او تنها همین مورد است آن را برطرف خواهند کرد. این در حالی است که خبرهایی مبنی بر توافق برانکو با الاهلی عربستان به گوش می‌رسد و اگر مسوولان پرسپولیس به این نتیجه برسند که سفر به کرواسی هم نتیجه‌ای نخواهد داشت این سفر انجام نخواهد نشد.

 

90tv

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-06-16 17:39:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۵۶
بالاخره ایشون از پرسپولیس خواهدرفت یقین داشته باشین حتی پول خود را هم بگیرمونگارنخواهدبود.پس بهتره تا دیرنشده کریم باقری را سرمربی اعلام کنین.هم هزینه تیم پایین خواهد اومد وهم اگه اعتمادکنیم.پشیمون نخواهیم شد.
۷
سعید
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۰۵
چندتا دختر تهرانی لنگی هم ببری خاطراتش زنده میشه برمیگرده ایران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر