فهرست
دو غایب بزرگ در فهرست جدید تیم ملی آلمان
دو غایب بزرگ در فهرست جدید تیم ملی آلمان

دو غایب بزرگ در فهرست جدید تیم ملی آلمان

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال آلمان نام ۲۴ بازیکن را برای ۲ بازی بعدی ژرمن‌ها مقابل هلند در لیگ ملت‌های اروپا و دیدار دوستانه برابر روسیه منتشر کرد که در آن اثری از نام‌های مارک آندره تراشتگن و ژروم بواتنگ به چشم نمی‌خورد. اخبار حاکی از آن است که دلیل غیبت تراشتگن مصدویت از ناحیه شانه بوده و برند لنو گلر آرسنال جانشین وی شده اما بواتنگ جلسه ای با یوواخیم لوو داشته و طرفین به این نتیجه رسیده اند که او در فهرست غایب باشد.

بواتنگ در این رابطه در صفحه خود نوشت: «پس از گفتگوی بسیار خوب و آرام با مربی تیم ملی، نتیجه گرفتیم که پس از یک سال سخت، من از 2 بازی بعدی تیم ملی معاف شده و در مونیخ تمرینات آماده سازی خود را پیگیری کنم. به امید موفقیت آلمان در برابر روسیه و هلند و با تشکر از مربی تیم ملی.»

یوواخیم لوو نیز در این رابطه گفت: «بعد از صحبت با بواتنگ متقاعد شدم او نیاز به استراحت دارد. به خود بواتنگ نیز گفتم در پست او جانشین های زیادی خصوصا چند بازیکن جوان داریم اما آنها باید برای رسیدن به سطح بواتنگ خودشان را ثابت کنند.»

فهرست دعوت شدگان به شرح زیر است:

دروازه بانان: برند لنو، مانوئل نویر، کوین تراپ

مدافعان: ماتیاس گینتر، جوناس هکتور، مت هوملس، تیلو کرهر، جاشوا کیمیچ، آنتونیو رودیگر، نیکو شولز، نیکلاس سوله، جاناتان تاه

هافبک ها: جولیان برانت، جولیان دراکسر، سرژ گنابری، لئون گورتسکا، کای هاورتز، تونی کروس، مارکو رویس، سباستین رودی، لروی سانه

مهاجمان: توماس مولر، مارک اوث، تیمو ورنر

 ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2018-11-09 21:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر