فهرست
ناجی دفاع تراکتور/ هادی یا محسن؟
ناجی دفاع تراکتور/ هادی یا محسن؟

ناجی دفاع تراکتور/ هادی یا محسن؟

آی اسپورت- یکی از بدترین اتفاقاتی که در بازی تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان برای تیم تبریزی رقم خورد محرومیت هادی محمدی بود. مدافع تراکتورسازان که یکی از بهترین بازیکنان امیرقلعه‌نویی در این فصل بوده است. محرومیت هادی محمدی این فرصت را در اختیار محسن بنگر تازه از مصدومیت برگشته قرار داد تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد کاپیتان سابق پرسپولیس نتوانست جای خالی محمدی را به خوبی پر کند. در این بازی مهاجمان صنعت‌نفت توانستند بارها از قلب خط دفاع دروازه تراکتورسازی را نشانه بروند و دو بار هم به گل برسند تا قلعه‌نویی در حساس‌ترین برهه از کسب سه امتیاز محروم مانده و فاصله‌اش با برانکو زیاد شود.

این چهارمین بازی تراکتوری‌ها بود که آنها در یک بازی بیش از یک گل دریافت کردند و نکته این است که در 2 بازی از این 4بازی محسن بنگر در ترکیب اصلی تراکتورسازی قرار داشته است. اشتباهات خط دفاعی در این بازی بارها باعث اعتراض محمدرضا اخباری شده بود که پیش از این کمتر شاهد عصبانیت او شده بودیم اما دو موقعیت در نیمه اول او را حسابی عصبانی کرده بود.

محسن بنگر در این فصل سه بازی در ترکیب اصلی تراکتورسازی حضور داشته که تراکتورسازی در هیچ کدام از این سه بازی برنده نبوده و به نتیجه مساوی دست پیدا کرده که از این مساوی در یک بازی خط دفاع این تیم کلین‌شیت داشته.

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-21 17:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وجدان بیدار
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
اصل اولیه نویسندگی عدم جانبداری است. یک دفعه می نوشتید تمام عقب ماندگی تراکتور مربو ط به این بازیکن است. لازم نبود اینهم حواشی بوجود بیاورید. متاسفم از این همه خرافه گویی. تیم اگر می بازه تمام بازیکن مقصرند همانطور که یک نفر ناجی تیم نیست. بهتر است این نوع نون خوردن رو ول کنید و به فکر نون حلال باشید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر