فهرست
دکه آنلاین: صد در صدر
دکه آنلاین: صد در صدر

دکه آنلاین: صد در صدر

آی اسپورت – خبر ورزشی با تیتر صد در صدر و استفاده از رنگ قرمز و آبی در تیترش به پیروزی دیشب استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان و صدرنشینی آنها اشاره کرده. این روزنامه از قول مرتضی تبریزی که شایعه علاقه استقلال به جذب او مطرح شده، نوشته که آرزوی هر بازیکنی بازی در یکی از دو تیم محبوب پایتخت است. خبر عجیب خبر ورزشی پیغام رامین رضاییان به مدیران پرسپولیس برای بازگشت به این تیم است.

 

خبر ورزشی 28 فروردین
خبر ورزشی 28 فروردین

روزنامه گل اشاره ای به برد دیشب نمایندگان ایران مقابل حریفانشان اشاره کرده اما تیتر یک این روزنامه به ابهام درباره بخش پیش بینی برنامه نود اختصاص دارد. اینکه نفر دوم چند هفته است امتیازی مشابه می گیرد. استقلال هم شایعه لژیونر شدن حسین حسینی را تکذیب کرده است.

 

روزنامه گل 28 فروردین
روزنامه گل 28 فروردین

پیروزی عکسی از شادی قرمزها روی جلدش برده و به مقتدرانه ترین صعود پرسپولیس از مرحله گروهی اشاره کرده و اینکه کمترین گل خورده و بیشترین کلین شیت در آسیا متعلق به تیم برانکو است. این روزنامه با تیتر خدا بده کمی شانس نوشته که الهلال بدون 11 بازیکن اصلی اش جلوی استقلال قرار گرفته بود.

پیروزی 28 فروردین
پیروزی 28 فروردین

 تیتر یک همشهری ورزشی درباره مدیریت مهدی تاج در فدراسیون فوتبال است و این روزنامه با انتشار عکسی از تاج با تیتر آموزش مدیریت در یک جلسه، گزارشی درباره مدل مدیریتی رئیس اصفهانی فدراسیون است.

همشهری ورزشی 28 فروردین
همشهری ورزشی 28 فروردین

 

 

 

     
آی اسپورت
2018-04-17 09:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر