فهرست
پوگبا- منچستر‌؛ تمدید قرارداد به یک شرط
پوگبا- منچستر‌؛ تمدید قرارداد به یک شرط

پوگبا- منچستر‌؛ تمدید قرارداد به یک شرط

آی اسپورت - پل پوگبا بعد از انتقال به منچستریونایتد در تابستان 2016 هرگز روزهای خوبی را در جمع شیاطین سرخ پشت سر نگذاشته و طی یکی دو فصل اخیر نیز دائماً با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده است؛ موضوعی که انتقادات زیادی را از وی به همراه داشته و در چند مقطع این بازیکن را در آستانه جدایی از یونایتد قرار داد.

رئال مادرید اما یکی از باشگاه‌های است که همواره طی این سال ها به جذب پوگبا علاقه نشان داده است. در واقع سرمربی فرانسوی لوس بلانکوس یعنی زین الدین زیدان علاقه زیادی برای انتقال هم وطنش به سانتیاگو برنابئو نشان داده است؛ همچنین خود این ستاره فرانسوی نیز اخیراً در مصاحبه ای اعتراف کرد که آرزویش پوشیدن پیراهن رئال مادرید است تا به همه این شایعات دامن زده باشد.

حالا و در همین رابطه ESPN مدعی شده که باشگاه منچستریونایتد مشتاق است که قرارداد پل پوگبا را تمدید کند.‌ آنها اخیراً بند تمدید یک ساله قرارداد این ستاره فرانسوی تا سال 2022 را تمدید کرده اند اما با این وجود حالا خواهان انعقاد قرارداد بلندمدتی هستند. ESPN اما در ادامه گزارش خود پیرامون این موضوع مدعی شده که سران یونایتد هرگز قصد ندارند که دستمزد این بازیکن را افزایش دهند و تنها در این صورت تمدید قرارداد امکان پذیر خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2020-10-25 20:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر