فهرست
کاش مورینیو را الگویت قرار ندهی!
کاش مورینیو را الگویت قرار ندهی!

کاش مورینیو را الگویت قرار ندهی!

آی اسپورت - کشتی تیم ملی کشتی‌بان خوبی ندارد. ناخدای کشتی ما انگار دوست ندارد در آرامش کشتی را به ساحل امن قهرمانی برساند. او البته در کارش خبره است. می‌داند باید کشتی را از چه مسیری و چگونه رد کند اما به وظیفه‌شناسی ناخدای کشتی تایتانیک نیست. نمی‌دانم فیلم تایتانیک را دیده‌اید یا نه؛ اما ناخدای آن کشتی با آنکه به صخره برخورد می‌کند و غرق می‌شود، انسان وظیفه‌شناسی‌ست. او تا لحظه آخر برای نجات جان مسافران تلاش می‌کند و بعد که متوجه می‌شود نمی‌تواند همه را نجات دهد، به جای اینکه خودش از مهلکه بگریزد، کلاهش را بر سرش می‌گذارد و در اتاق فرمان می‌نشیند، درها را می‌بندد و آماده مرگ می‌شود. با اینکه اشتباه از او نبوده اما می‌داند وظیفه‌اش این است که ابتدا همه را نجات دهد بعد خودش را. کشتی‌بان کشتی تیم ملی ما اما چنین اخلاقی ندارد. او بعد از برد درخشان ۵ بر صفر مقال یمن، در کنفرانس خبری به جای اینکه همه را آماده بازی بعدی کند، به برانکو می‌تازد. کسی که خودش چندی پیش گفته بود باید پرچم صلح را بیرون آورد حالا اسلحه‌اش را بیرون کشیده؛‌آ ن هم برای اینکه برانکو گفته: «سرمربی عراق مربی خوبی است اما این تیم نمی‌تواند از پس ایران بربیاید»!

طرفداران کی‌روش می‌گویند او خواسته برد ایران مقابل عراق را عادی و حتمی جلوه دهد و همین باعث عصبانیت مرد پرتغالی شده. برخی که از ماجرا پرت‌ترند هم می‌گویند اصلا چرا کی‌روش از سرمربی عراق تعریف کرده؟(کدام مربی در دنیا وقتی خبرنگاری از او درباره همکارش در تیم دیگر می‌پرسد، بد او را می‌گوید؟)

با شناختی که از کی‌روش دارم، مطمئنم اگر برانکو می‌گفت عراق می‌تواند برای ایران دردسر درست کند، او حتما نمایش دیروزش در کنفرانس را تکرار می‌کرد و این بار طرفدارانش می‌گفتند: برانکو برای تیم ملی ایران کری خوانده است.

کاش کی‌روش که انقدر دوست دارد بحران درست کند و دوگانه، این انرژی‌اش را صرف نتیجه گرفتن بکند. باشد؛ اصلا شما راست می‌گویی برانکو می‌خواهد با شما رقابت کند؛ شما توی زمین جوابش را بده. کشتی را در این طوفان جام‌ملت‌ها به ساحل قهرمانی برسان تا زبان برانکو و طرفدارانش قطع شود. آقای کی‌روش! دوره مورینیو و حاشیه‌سازی‌هایش چندی‌است که پایان رسیده؛ کاش شخص دیگری را الگو قرار بدهی.

۲۵۳ ۲۳  
آی اسپورت
2019-01-08 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۳ نظر
کوارشما
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
نمیتونه یارو مریضه
سیامک
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۳
سلام پسر کوارشما ،سلام منو کوارشمای پدر رو به مامانت برسون
۳
دلالی از دیار موزامبیک
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۴۲
کاش مورینیو رو الگوش قرار میداد تا حداقل با رئال یه جامی میبرد. حیف اون نسل طلایی رئال که زیر دست این تلف شد.
برانکو ایوانکوویچ هستم
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۴۷
البته من از دوستان که نون و‌نمک من رو میخورند انتظار دارم سخنان من رو تحریف نکنند و خط اتش رو‌ عوض نکنند:

همونجور که در مصاحبه اعلام شد من گفتم؛ من تیمم رو با یک ملی پوش بردم فینال کیروش هم میباس بکنه!

کرم ریختم فشار عصبی بزارم و تیکه بندازم به کیروش. ایضا در مورد عراق هم همین رو گفتم که اگه احیانا جلو عراق نبردیم، شما عزیزان ورزشی نویسم دست پیش داشته باشید.

البته باخت به قشقایی داستان مجزا داره و اتفاق فوتبالی ه و حرفه ای نیست مربی یک تیم برای تیم دیگه فشار عصبی درست کنه و دیگران نمیباس ارامش تیم ما رو به هم بریزند.
بیشتر عرضی نیست .... در کامنتهای اتی مطالب بیشتر به عرض خواهد رسید .
محسن
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۵۱
هرچي برانكو بگه
علی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۰۰
شما برو به اون الدنگی گیر بده که برای ما از کشورش میخواست واسه بهترین مربی تاریخمون بعد از بهترین جام جهانی تاریخمون مربی بیاره جناب برانکویچ دلال مربی خودشون هم اعتراف کردن
6
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۱۲
افرین کم کم دارید بر ترس تون غلبه میکنید و به خودتون جرات انتقاد از کیروش رو میدین فقط ای کاش این اتفاق زودتر افتاده بود مثلا بعد جام جهانی که بلافاصله از روسیه کام مردم رو تلخ کرد
علی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
مترجم و اون خبرنگاری که این سوال رو پرسید هم نقش زیادی تو این ماجراها دارن ولی کسی جرات نمیکنه یه مطلب دربارش بنویسه
Kaveh 6&4
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
قلمت طلا، مجیدی با شرف!
مرد منطقی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۲۸
لحظه مرگتان نزدیک است . بزودی با تاجگذاری کوروش کبیر فوتبال ایران ، شما و همه لنگیون نطفه خراب شیطان صفت را به دار مجازات می کشیم . البته برانگوه دلالویچ خبیث و برادر سیب زمینی فروشش به افتخار حضرت مسیح به صلیب کشیده خواهند شد
۵ ۱
مرد منطقی (اورجینال)
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۶
■ چرا شرف ندارید دوست نسبتا محترم. از نام مستعار اینجانب به ناحق استفاده می‌کنی. محض اطلاع شما من با هیچ وجه طرفدار استقلال و تاج و غیره نیستم. اگر ادب داری که دیگر با برند مرد منطقی بازی نکن و الا مجبور خواهم شد که از ادمین سایت بخواهم با بررسی ایمیل‌ها، نسبت به عدم تایید کامنت‌های تو اقدام کند. کمی کیسه بکش بر چرک‌های مغز پوکت و اینقدر با برند ارزشمند مرد منطقی بازی نکن.
Meysam
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۳
بزک نمیر بهار میاد...
ایشالا که بره به ژاپن ببازه بعد با پرچم ژاپن برگردیم تهران...
ایشالا خداوند مکر ماکران رو به خودشون برگردونه... شما هم زیاد دکل نوردی نکنی...
بهروز
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
دوستان اين ي مدت جام ملت ها رو بيايد جواب ياوه هاي اين مردكو نديم هم باعث ميشه تيم خودمون بره تو حاشيه هم اگر تيم ملي نتيجه نگيره تا مدت ها ميخوان اين حاشيه رو واسه ما ادامه بدنش
با اينكه حالم از شخصيت كثيفش بهم ميخوره ولي بازم با تمام وجودم ارزو ميكنم ك تيم مليمون قهرمان شه
۶
کنت دراکولا
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۷
اقا شاید براش بد ترجمه کردن,واقعا اگه به خاطره این حرف برانکو ناراحت شده نمیشه چیزی گفت,اگه اینطور باشه مصاحبه ی شفر که ژاپن رو قهرمان دونسته رو چی میگه!!؟؟با یه حساب دودوتا چهارتا میشه فهمید ماجرا چیست!! شما مصاحبه ی امیر مافیا رو بخونین و بامصاحبه ی دیروز کیروش مطابقت بدین حساب همه چیز بدستتون میاد!!به قولی با هم داداشی شدن و این نشون میده یه توطعه ی کثیفی رو شروع کردن به سرکردگی بعضی خبرنگاران کثیفی که منافعشون تو این قضیه هست که با این کار برانکو رو تحت فشار قرار بدن تا اجازه ی هتریک قهرمانی ندن به خاطره سوزش که تو این قضایا کیروش هم داره بازی میخوره ,میثم رحمانی خبرنگار کیسه کشی که این سوال چالش برانگیز رو پرشید قطعا رو برنامه ی از پیش تعیین شده با خوده کیروش این پرسش رو کرد,کیروش از روی حسادت و عقده ای بودن و اون جماعت خبرنگاران بالاخص کیسه کش که اشنا هم هستن شقایق و جعفر و وووو از حکمرانی برانکو تو لیگ واقعا اگه این فصل هم ادامه داشته باشه قطع به یقین باید به تیمارستان راهی بشن.ولی اراده ی خدا بالاتر از اراده ی این مکارها هست و تمام.
سیامک
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
...
احسان تاجی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۲
...
Jop
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۳
Lop
احسان تاجی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۶
یعنی کثیف تر و دلال تر از این برانگوه تو فوتبال دنیا نیست دمش گرم کی روش که آبرو نداشتشو برد، حرف سرمربی تیم ملی سندی است بر دلال بودن این کروات کمونیست کثیف!
۴
کوارشما
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
این هم نمونه تربیت طرفدارای کیروش عین خودش مریض

کامنتها این سیامک رو بخونید
علی قرمز
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۲
کدام مربی در دنیا وقتی خبرنگاری از او درباره همکارش در تیم دیگر می‌پرسد، بد او را می‌گوید؟
پاسخ: کی روش
۷
مرد منطقی
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۱۱
شبکه معلوم الحال منوتو وابسته به بیت العدل اعظم بهاییان ، شبکه بی بی سی فارسی جیره خوار ملکه انگلیس ، شبکه ایران اینترنشنال وابسته به شخص محمد بن سلمان ولیعهد جنایتکار سعودی همگی بر ضد تیم ملی ایران و سرمربی توانا و دانشمندش ، کوروش کبیر فوتبال ایران هستند و از برانگوه دلالویچ خبیث و پخپولیسی ها حمایت می کنند . این یعنی پخپولیسی های خائن بی وطن با همکاری سرکرده بی شرفشان قصد ایجاد فتنه ای بزرگ با همکاری دولتهای دشمن و بیگانه را دارند . از شورای عالی امنیت ملی ، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عاجزانه میخواهم در اسرع وقت به این توطئه بیشرمانه و ضد ملی ورود کنند و با اخراج برانکو که رسماً عامل بیگانگان شده و نیر بازداشت خائنین سرخ هرچه سریعتر علاوه بر مجازات انقلابی این افراد ، مانع از به ثمر رسیدن توطئه شوم مثلث صهیونیسم و بهائیت و وهابیت شوند
والعاقبه المتقین
۳ ۱
...
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
خفه بمیر
۱
کیروش اونجای ننه ت
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۰۳
خخخخخخخخ
دکل نوردا میفتین پاین جر میخورین
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر