فهرست
«سیدعلی» داور خوش‌یمن برای استقلال
«سیدعلی» داور خوش‌یمن برای استقلال

«سیدعلی» داور خوش‌یمن برای استقلال

آی اسپورت - مهدی سیدعلی، داور الیت کشورمان، روز گذشته به عنوان قاضی دیدار تیم‌های استقلال و ماشین‌سازی تبریز معرفی شد تا مصاف فرداشب این دو تیم در استادیوم آزادی را سوت بزند. در بررسی دیدار‌هایی که این داور برای تیم استقلال در لیگ برتر سوت زده مشخص شد کفه برد‌های آبی‌پوشان با این داور به مراتب سنگین‌تر از نتایج باخت یا تساوی است.

بچه‌محل فغانی!

مهدی سیدعلی، داور ۴۰ ساله اهل شهر ری است. همان جایی که علیرضا فغانی متولد شده و از این طریق می‌توان این دو داور را بچه‌محل دانست.

دانشجوی دکترا و کارمند شهرداری!

ظاهراً شهرداری علاقه زیادی دارد از ورزشی‌ها به‌ویژه فوتبالی‌ها استفاده کند. سیدعلی که دانشجوی مقطع دکترا در رشته تربیت‌بدنی است در کنار قضاوت، در امر نظارت بر مدیریت اماکن ورزشی را نیز دستی بر آتش دارد.

داور بازی‌های بیرون خانه استقلال!

از مجموع ۱۱ مسابقه‌ای که سیدعلی برای استقلال سوت زده است فقط دو بار در تهران و استادیوم آزادی، قضاوت دیدار‌های این تیم را برعهده داشته و در عوض ۹ مصاف این تیم در شهر‌های مختلف کشور را سوت زده است!

آمار مثبت برد‌های استقلال با سیدعلی!

استقلالی‌ها از مجموع ۱۱ مسابقه‌شان با داوری این فرد، ۸ مسابقه را با برد پشت سر گذاشته‌اند. در دو دیدار با تساوی زمین را ترک کرده‌اند و فقط در یک مصاف تن به شکست داده‌اند. مسابقه روبه‌روی تیم نفت تهران که استقلال صفر-۲ به این تیم باخت.

۴ اخراجی در ۱۱ مسابقه!

مهدی سیدعلی در مسابقه رفت تیم استقلال برابر نفت مسجدسلیمان در همان شهر، دو نفر را از زمین مسابقه اخراج کرد. میلاد زکی‌پور که در دقیقه ۱۷ کارت زرد گرفته بود در دقیقه ۴۹ کارت زرد دوم را گرفت و از زمین بازی اخراج شد. همچنین در همان دیدار موسی کولیبالی هم با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۷۳ زمین بازی را ترک کرد. علاوه بر این، سیدعلی در فصل شانزدهم و در دیدار صبای قم - استقلال غلامرضا عنایتی، مهاجم تیم صبا را با کارت زرد دوم در دقیقه ۴۰ اخراج کرد و در ادامه حمیدرضا دیوسالار، دیگر بازیکن صبا را هم در دقیقه ۵۵ با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد.

دوازدهمین داوری در ۵ فصل!

این داور در فصول سیزدهم (یک)، چهاردهم (دو)، شانزدهم (دو)، هفدهم (سه) و هجدهم (سه بازی) برای استقلال سوت زده است. مسابقه فردای استقلال دوازدهمین باری است که سیدعلی برای استقلال قضاوت می‌کند.

 

خبر ورزشی

     
آی اسپورت
2019-04-16 12:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر