فهرست
ناتوانی بارسا در جذب بازیکن: مشکل چیست؟
ناتوانی بارسا در جذب بازیکن: مشکل چیست؟

ناتوانی بارسا در جذب بازیکن: مشکل چیست؟

آی اسپورت- کاری وجود دارد که باشگاه بارسلونا به خوبی آن را انجام نمی‎دهد. در سال‎های اخیر بازیکنان زیادی به درخواست این باشگاه برای پیوستن به آن پاسخ مثبت دادند، اما انتقالشان قطعی نشده است. بله‎ای که آن‌‎ها به مامور مذاکره، مدیران اجرایی یا شخص مدیر باشگاه می‎گویند، کاری از پیش نمی‎برد و این دلیل دارد.

برای مثال دنی سبایوس، او مادرید را انتخاب کرد به خاطر پول. تئو هرناندس هم همین‎طور. بیرین تصمیم گرفت در لندن بماند. وراتی بله گفت، اما منتقل نشد. حتی عکسی از او منتشر شد که روزنامه کاتالانی موندو دپورتیوو را در دست داشت. اما پی‎اس‎جی برای نگه داشتن او جدی بود و اجازه خروجش را صادر نکرد. کوتینیو و دمبله هم دیگر بازیکنانی هستند که خودشان دوست دارند در بارسلونا به بازی کردن ادامه دهند، اما باشگاه‎هایشان مشتاق نیستند و بارسلونا هم توان راضی کردن این باشگاه‌ها را ندارد.

کوتینیو شخصا از لیورپول خواسته او را به بارسلونا بفروشند، دمبله هم تمرینات دورتموند را تحریم کرده است. بارها دیده‎ایم بازیکنان توانستند با این کارها باشگاه را وادار کنند تا آن‌ها را به تیمی که دوست دارند در آن بازی کنند بفروشد.

شاید این که بارسلونا به اندازه تیم‎های دیگر پول نمی‌دهد مانع انتقال بازیکنان به بارسا می‎شود. به هر حال واضح این است که بارسلونا در این زمینه مشکلی دارد که هنوز مشخص نیست چه مشکلی است و چرا نمی‎توانند بازیکنان مد نظرشان را حتی با وجود کمک از سوی آن‌ها جذب کنند.

 

۶    
آی اسپورت
2017-08-22 16:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر