فهرست
ستاره روز: بهترین بشار دنیا
ستاره روز: بهترین بشار دنیا

ستاره روز: بهترین بشار دنیا

آی‌اسپورت - بعد از چند هفته نیمکت‌نشینی، بشار رسن دوباره به ترکیب ثابت پرسپولیس برگشت و پشت سر دو مهاجم نوک تیم، قرار گرفت. نمایش این بازیکن مثل همه تجربه‌های قبلی حضورش در تیم برانکو، بی‌نقص، هنرمندانه و درخشان بود.  بهترین بشار دنیا، در نیمه اول برای تیمش پنالتی گرفت تا خط دفاعی بادران بعد از مقاومت دقایق ابتدایی در مقابل پرسپولیس تسلیم شود. تصمیم داور برای اعلام پنالتی، ابدا درست به نظر نمی‌رسید و این خود رسن بود که درون محوطه جریمه، خطا کرد. اما با این وجود حضور او در محوطه جریمه بادران برای تیم برانکو موثر بود. بشار در نیمه دوم با یک ارسال دیدنی از روی نقطه کرنر، پاس گل شجاع خلیل‌زاده را صادر کرد. بشار رسن یک پاس گل تماشایی نیز در ضدحمله کلاسیک سرخ‌ها برای گادوین منشا فرستاد اما کمک داور به اشتباه این صحنه را آفساید اعلام کرد تا تصمیمات داوری بعد از سود رساندن به رسن، بر علیه او نیز عمل کرده باشند. با این فرم ستاره عراقی، تبعید او به نیمکت در هفته‌های پیش رو دشوار به نظر می‌رسد. رسن با تک‌تک حرکات‌اش در زمین، نشان می‌دهد که سهم بیشتری از بازی‌های پرسپولیس می‌خواهد. حالا دیگر واضح به نظر می‌رسد که اصرار برانکو برای جذاب این بازیکن در شروع فصل، بی‌دلیل نبوده است. بازیکنی که به زبان پاس گل، با هواداران باشگاه حرف می‌زند.

۱۲۱ ۵  
آی اسپورت
2017-12-16 14:37:00
نظر دهید

۵ نظر
ara
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
حمایت از بازیکنی که شبیه سازی کرده و داورو فریب داده و نوشتن او به عنوان یکی از دستاورهاش در بازی چندان چیز جالبی نیست الان در لیگ برتر انگلیس 3 جلسه همچین کاری محرومیت داره
هواداردوآتیشه
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
خخخخخخخخخخخخخخ
ali
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
بهترین بازیگر دنیا!! دیروز باید کارت قرمز میگرفت! یبار سر پنالتی فیلم بازی کرد باید اخطار میگرفت، یبار دقیقه 75 خودشو زد زمین در حالی که اهسته نشون داد اصلا پای بازیکن بادران به پاشم نخورد، و بادران که در حمله بود مجبور شد توپ رو اوت بزنن!!! و داورم مثل پنالتی کور بود!! بیشتر شایسته جایزه اسکار هست تا جایزه فوتبالی!
اردی
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
خخخخخخخخخخخخخخخ
چندروزیه که....
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
هواداران یه تیمی از غارهاشون اومدن بیرون وشروع به نظر دادن کردن
یارب روا مدار که گدا معتبر شود...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر