فهرست
آقا کریم پای یحیی را داد دستش!
آقا کریم پای یحیی را داد دستش!

آقا کریم پای یحیی را داد دستش!

آی‌اسپورت- فارغ از بحث‌های حاشیه‌ای این روزهای لیگ برتر درباره تعطیل شدن یا ادامه بازی‌های لیگ برتر، هر روز عصر در ورزشگاه شهید کاظمی و در دنیایی جدا از این هیاهو و مناقشه‌ها، پرسپولیس جدی و سرخوش تمرین می‌کند. به خاطر گرمای هوای پایتخت، تمرینات هر روز عصر برگزار می‌شود و اتفاقات تمرین با تأخیر به رسانه‌ها می‌رسد بخصوص اینکه هیچ نماینده‌ای از رسانه‌ها در ورزشگاه تمرین سرخ‌ها نیست و روز بعد با مرور تصاویر و کلی پیگیری باید ببینی اتفاقات حاشیه‌ای که می‌شود ردش را از روی عکس‌ها گرفت چه بوده است.

تمرین عصر شنبه پرسپولیس یک اتفاق ویژه داشت. قبل از عید ۲،۳ باری پیش آمده بود که اعضای کادر فنی در قالب دو تیم تنیس فوتبال بازی می‌کردند. کری‌خوانی و کل کل بین مربیان اتمسفر فوق‌العاده‌ای به تمرین می‌داد و البته عکس‌های تمرین را جذاب و خاص می‌کرد.

معمولاً خود یحیی به عنوان مسئول کادر فنی برای این بازی‌ها پیشقدم می‌شود اما از آنجایی که در «تنیس فوتبال» برخورد توپ با بیشتر اعضای بدن می‌تواند تا حدودی خطرناک باشد، انجام این بازی در روزهای کرونایی توصیه نمی‌شود و مربیان پرسپولیس هم از این بازی مفرح حذر کردند. به همین خاطر آقا یحیی و همکارانش در کادر فنی با پیشنهاد سرمربی رو به بازی گل کوچک آوردند تا هم خاطره دوران کودکی و نوجوانی را زنده کنند هم به بازیکنان نشان دهند خودشان که هر روز حضور فعالی در تمرین دارند چقدر آماده‌اند.

این آیتم جدی - تفریحی درست قبل از شروع تمرین تیم و در گوشه‌ای از زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی شروع شد و تقریباً تمام بازیکنان پرسپولیس و اعضای تیم دور زمین کوچک حلقه زده و تماشاگر شدند.

این بازی ۳-۳ انجام شد و در نهایت ۳-۳ هم به پایان رسید تا با وجود تمام کری‌خوانی‌های بین مربیان برنده نداشته باشد. یک طرف کریم باقری، حمید مطهری و محمد عسگری (آنالیزور) ایستادند و طرف مقابل یحیی با داود فنایی و مظاهر رحیم‌پور (بدنساز) یار شد.

چهره ویژه این بازی جذاب کریم باقری بود که فوق‌العاده آماده به نظر می‌رسید اما آمادگی‌اش کار دست اعضای تیم مقابل داد! آقا کریم آنقدر سفت و سخت بازی می‌کرد که مثل تانک روی توپ‌ها می‌رفت و همه را می‌زد. آقا کریم که مثل گل محمدی با ماسک فوتبال بازی می‌کرد، هم یحیی را مصدوم کرد و هم مظاهر رحیم‌پور را. طوری که یحیی مجبور شد بالای زانویش را با یخ ببندد و لنگ لنگان تمرین را استارت بزند! البته در ادامه کار گل محمدی یخ را از روی پایش برداشت و مثل کریم باقری در آیتم فوتبال با دروازه کوچک کنار بازیکنان بازی کرد تا یک روز خاص را پشت سر گذاشته باشد.

تماشاگران این بازی هم به کری‌خوانی‌های مربیان شور و حال ویژه‌ای داده بودند به طوری که همزمان با کل کل یحیی و کریم هر کدام یکی از آنها را تشویق می‌کرد هر چند تعداد طرفداران گل محمدی کمی بیشتر بود.

جالب اینکه ویژه بودن حضور کریم باقری در این آیتم تنها به خشونت و آمادگی‌اش محدود نشد و او با جرزنی اجازه نداد پنالتی که علیه تیمش اتفاق افتاده بود اصلاً زده شود! در نهایت با گلزنی یحیی، فنایی و رحیم‌پور برای تیم گل محمدی و دو گلی که آقا کریم و گلی که مطهری به ثمر رساندند، این بازی مهیج ۳-۳ مساوی تمام شد.

هر ۶ مربی پرسپولیس در این بازی گل کوچک فوق‌العاده آماده و سرحال نشان دادند و به نوعی برای بازیکنان خط و نشان کشیدند. بازیکنان هم از تماشای نمایش آنها در آن زمین محدود با دروازه‌های کوچک لذت بردند و با روحیه بالایی تمرین‌شان را شروع کردند.

۲    
آی اسپورت
2020-06-03 10:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر