فهرست
دفاع فراز از شجاعیان؛ به او زمان بدهید
دفاع فراز از شجاعیان؛ به او زمان بدهید

دفاع فراز از شجاعیان؛ به او زمان بدهید

آی اسپورت – 3 هفته از لیگ هفدهم گذشته است و داریوش شجاعیان پس از سر وصداهای زیادی که درباره مبلغ انتقالش به استقلال و قراردادش با این تیم ایجاد شد هنوز نتوانسته انتظارها را برآورده کند. اما فراز کمالوند مربی سابق این بازیکن در گسترش فولاد از او دفاع کرده و گفته باید به او فرصت داد: «نمی‌دانم برای انتقال داریوش شجاعیان از گسترش فولاد به استقلال چقدر پول جا به جا شده است اما این بازیکن خیلی بیش‌تر از این حرف‌ها ارزش دارد. باید به او فرصت داد چرا که تا با فضای بازی در تیم بزرگی مانند استقلال شود زمان می‌برد. درباره شجاعیان نباید پیش داوری کرد، انتظارات از او در استقلال بالاتر است و نباید توقع داشته باشیم که با گذشته ۳،۴ هفته او همه توانایی‌های خود را نشان بدهد.»

کمالوند در پاسخ به این پرسش که آیا شجاعیان از آن دسته بازیکنانی است که فقط بتواند با این مربی کار کند، گفته:‌« این حرف را قبول ندارم چرا که داریوش آنقدر توانایی بالایی دارد که در همه تیم‌ها می‌تواند بازی کند و موفق باشد. از هواداران استقلال می‌خواهم درباره داریوش صبور باشند تا او توانایی‌هایش را نشان دهد.»

۳ ۵  
آی اسپورت
2017-08-13 12:35:00
نظر دهید

۵ نظر
سوشاتاجی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
شجاعیان کاملا موثر بازی میکنه هرچند وینگر میذارنش ولی بازهم خوب بوده .بنظرم اگ منصوریان بهش آزادی بده و ب نوعی بازیکن آزادباشه فوق العاده خواهد بود حالا ک پلی میکر نمیذارش
۷
برلیوز
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
چی میزنین شما؟!!! کی گفته انتظارها رو برآورده نکرده؟ همین پاس گلی که این هفته داد برای بستن دهن منتقدا کافیه
۴
لنگ آباد سفلی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
خیلی هم عالیه داریوش، حسودا شروع کردن باز
۱ ۱
ششعلی قاتل عموری
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
بگم بیاد عمووویی
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۵
شجاعیان خوبه دیگه . چکار باید بکند البته چون قیمتش بالا بوده سطح توقع هم ازش بالاست وگرنه بازیکن بدی نشان نداده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر