فهرست
پرسپولیس در آستانه رکورد بدون طارمی؛ وضعیت سفید
پرسپولیس در آستانه رکورد بدون طارمی؛ وضعیت سفید

پرسپولیس در آستانه رکورد بدون طارمی؛ وضعیت سفید

آی‌اسپورت- پرسپولیس با شکست دادن پدیده چهارمین برد پی در پی خود را بدست می‌آورد. بردی که هم این تیم را با یک بازی کمتر می‌تواند به صدر برساند و هم یک آمار ویژه‌تر را نصیب پرسپولیسی‌ها می‌کند. صد در صد پیروزی بدون طارمی.

بعد از این که پرسپولیس در برهه‌ای با حذف از آسیا و نبردن در لیگ به نظر می رسید از شرایط ایده آل دور شده است، با کسب چهارمین برد پی در پی در بازی مقابل پدیده می‌تواند خیال هوادارانش را راحت کند که به جاده موفقیت برگشته است. آخرین دوره‌ای که پرسپولیسی ها توانستند ۴ برد پی در پی کسب کنند، مربوط به اواسط فصل گذشته بود که با اضافه شدن سروش رفیعی، ۶ بازی پشت سر هم را بردند و این آمار نقش ویژه‌ای در قهرمانی آنها داشت.

این بار با وجود محرومیت و نبود طارمی، پرسپولیس در آستانه رسیدن به بهترین آمار این فصل است. در این برهه هم چهار برد پی در پی و رسیدن پرسپولیس به صدر بسیار برای برانکو و شاگردانش حیاتی است. این بردها زمانی بدست آماده که خیلی‌ها منتظر بودند تا حاشیه‌ها و محرومیت طارمی باعث لغزش تیم برانکو شود. با این حال پرسپولیس نه تنها در غیبت طارمی توانسته صد در صد پیروزی در دیدارهای داخلی لیگ و حذفی بدست بیاورد، که با وجود مصدومیت و محرومیت های بازیکنانش در بازیهای مختلف هم تغییری در روندش ایجاد نشده است.

نود

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-11-19 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
عباس
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
تنها کسایی که میتونن ترمز این تیمو بکشن داورزنی و وزیر هستن
خدا نبخشتشون اگه طاهری رو کله کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر