فهرست
برخود سرد باقری با عرب در جشن قهرمانی!
برخود سرد باقری با عرب در جشن قهرمانی!

برخود سرد باقری با عرب در جشن قهرمانی!

آی اسپورت - کریم باقری را همه اهالی فوتبال خیلی خوب می‌شناسند. او هر نقطه ضعفی که داشته باشد بی‌غل و غش و صاف و ساده است. یعنی همیشه سعی می‌کند خودش باشد.یک استقلالی در مورد او تعریف جالبی دارد: «دو بار به برنامه نود رفت و عین دو بار خودش بود. بدون اینکه سعی کند حرف عجیب و غریبی بزند. یادتان می‌آید بعد از دعوای شیث و حقیقی در آن دربی چه گفت؟» دوست استقلالی راست می‌گفت. آقا کریم نمی‌توانست و نمی‌تواند خودش نباشد. این را همه فوتبالی‌ها، همبازیانش ، بازیکنان پرسپولیس و احتمالا بخش عمده‌ای از هواداران پرسپولیس خیلی خوب می‌دانند. کریم باقری اهل شو کردن نیست. نمایش نمی‌دهد و تعارف هم ندارد. شاید به همین خاطر بود که نتوانست برخورد گرمی با عرب مدیرعامل فعلی باشگاه پرسپولیس داشته باشد.

پنجشنبه شب آنچه حتی از قاب تلویزیون هم بیرون می‌زد برخورد سرد کریم باقری با ایرج عرب در زمان رفتن برای دریافت مدال و حضور روی استیج قهرمانی بود. باقری قدم‌های آرامی به سوی استیج برمی‌داشت و بعد از اینکه کلی برای هواداران پرسپولیس دست زد به ایرج عرب رسید. عرب با صدای بلند و با لبخندی بر لب فریاد زد «آقا کریم» اما باقری بدون اینکه برخورد گرمی با مدیرعامل باشگاه داشته باشد و حداقل به صورت ظاهری هم که شده او را در آغوش بگیرد، خیلی سرد دست داد و سراغ نفر بعدی رفت. در این لحظه برای چند ثانیه عرب با تعجب به باقری نگاه کرد و چشمانش به برخورد سرد او دوخته شد تا اینکه پانادیچ از راه رسید. جالب اینکه ایگور پانادیچ که یک خارجی به حساب می‌آید عرب را در آغوش کشید تا تفاوت برخورد آقا کریم کاملا به چشم بیاید.

باقری بلافاصله بعد از گرفتن مدال شبیه شکست‌خورده‌های فینال تورنمنت‌های بزرگ آن را از گردنش درآورد و روی استیج هم بی‌سر و صدا بود تا اینکه محمد انصاری با عبور از میان هم‌تیمی‌های مشتاق به لمس چندباره جام، آن را به دست مربی‌اش رساند. عجیب اینکه باقری باز هم جام را با دو دست بالا نبرد و نوعی دلخوری را می‌شد در رفتارش رصد کرد.

این اتفاقات به نوعی در فضای مجازی هم بازتاب داشت و فیلم برخورد سرد باقری با عرب در اینستاگرام بازنشر شد تا مشخص شود هواداران پرسپولیس نیز به این موضوع حساس شده‌اند. حالا بسیاری از خودشان می‌پرسند بین کریم باقری و مدیرعامل باشگاه چه اتفاقی افتاد که در شب قهرمانی و جایی که همه باید در اوج خوشحالی باشند اینچنین برخوردی بولد می شود و همه متوجه این موضوع می‌شوند؟

در درجه اول ذهن‌ها به سمت مسائل مالی می‌رود.اینکه مثلا بعد از پرداخت پول برانکو و دستیاران کرواتش و البته پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان پرسپولیس، باشگاه به کریم باقری پرداختی نداشته است. این مساله با توجه به دیرکرد پرداختی‌های باشگاه به کادر فنی می‌تواند دلیل اصلی ناراحتی باقری از مدیرعامل باشگاهش باشد. شاید هم از آن دست مسائل درون باشگاهی باشد که هیچ کس در تیم پرسپولیس دوست ندارد درباره‌اش حرف بزند.

کریم باقری مدت‌هاست مصاحبه نکرده و درباره پرسپولیس حرف نمی‌زند. او بعد از قهرمانی هم سکوت کرد اما دوربین‌های تلویزیونی نشان دادند مسائلی بین او و باشگاه وجود دارد که باعث دلخوری تنها عضو ایرانی نیمکت تیم قهرمان از مسوولان باشگاهش شده است.

با مروری بر تصاویر جشن قهرمانی مشخص می‌شود کریم باقری در عکس دسته جمعی اعضای کادر فنی حضور دارد و در یکی از تصاویر درون رختکن پرسپولیس هم کنار مدیران باشگاه دیده می‌شود اما به نظر می‌رسد در تصویر دوم به اصرار یکی از مدیران حاضر در تصویر – احتمالا نبی – حاضر شده تا با هیات مدیره عکس یادگاری بگیرد. با این حال با مروری بر تمام تصاویر جشن حتی یک عکس از کریم باقری پیدا نمی‌کنید که جام در دست لبخندی به لب داشته باشد و در تمام عکس‌ها او را با چهره نسبتا گرفته‌ای پیدا می‌کنید.

به هر حال در جشن پرسپولیس این اتفاق آنقدر بزرگ نیست که داستان قهرمانی آنها را تحت الشعاع قرار دهد یا در ادامه راه حاشیه‌ای برایشان ایجاد کند اما واقعیت این است که کریم باقری در پرسپولیس فرد کوچکی نیست و فارغ از اینکه چقدر در کار فنی تیمش تاثیر دارد باید دید چه مشکلی برای او ایجاد شده که در شب قهرمانی لبخند نمی‌زند یا خیلی سخت جام به دست می‌گیرد.

ایران ورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-05-17 20:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
amir
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۱۷
الان خبر ورزشی و خبر آنلاین و ورزش سه و آی اسپورت و ... مینویسن: پرسپولیس وارد بحران شد. در سراشیبی قرار گرفت. پرسپولیس بدبخت شد. خخخخخخ
شاهین ممسنی ❤❤
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۳۱
دنبال داستان سرایی نباشین
تشت یخ تهیه کنین و در آن دمی بیاسایین که شما را بهتر است:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر