فهرست
گزارش روز: دعوای کاوانی و بلان؛ وداع با پارک دوپرنس
گزارش روز: دعوای کاوانی و بلان؛ وداع با پارک دوپرنس

گزارش روز: دعوای کاوانی و بلان؛ وداع با پارک دوپرنس

آی اسپورت- اعتراض کاوانی به شرایطش در ترکیب پاری سن ژرمن از این آشکارترنمی توانست صورت گیرد.او در مهمترین بازی فصل تیمش که به طور مستقیم در 167 کشور جهان پخش می شد، تصمیم گرفت نارضایتی اش را به بلان نشان دهد.

مهاجم اروگوئه ای که از تعویض شدن در نیمه دوم با لاوتزی به هیچ وجه خوشحال نبود، این ناراحتی را به همه نشان داده و بعد از یک درگیری لفظی کاملا مشخص، وقتی روی نیمکت نشست سرش را به حالت شاکی و عصبانی تکان داد. دومین نشانه اعتراض او به بلان زمانی بود که در گفت وگو با کانال + بعد از مسابقه دلیل اصلی ناراحتی اش را این طور مطرح کرد:\" من در پاریس مشکلی ندارم ولی در فوتبال چیزی معلوم نیست. من برای این به پاری سن ژرمن آمدم که نقش مهاجم را ایفا کنم. ولی الان بازیکن کناری هستم.\"

این تائیدی بر همه شایعات اخیر درمورد مشکلات موجود بین کاوانی و بلان بود. انتقادهای فراوان از کاوانی در فرانسه به دلیل عدم گلزنی درترکیب این تیم صبر و حوصله او را از بین برده اند:\" حقیقت این است که من یک مهاجم هستم. ولی در پاریس در پستی بازی می کنم که نمی توان به اندازه کافی گل زد. حرف های دیگر همه بیخود هستند ولی انتقادها را درک می کنم\" منظور او از حرف های دیگر اختلاف نظر و رابطه نه چندان جالب او با زلاتان است. زلاتان در خط حمله جایی برای کاوانی باقی نمی گذارد:\" بهرحال پی اس جی نمی تواند از بازیکنی همچون زلاتان چشم پوشی کند. البته حتما نباید در تیم با همه دوست باشم. ما از نظر شخصیتی با هم تفاوت های زیادی داریم.\"

بلان برای اینکه ثابت کند زلاتان را به کاوانی ترجیح می دهد، ایبراهیموویچ را تا لحظه آخر در زمین نگه داشت و خود مهاجم سوئدی بعد از بازی اعتراف کرد که بازی خوبی ارائه نکرده و دلیل آن را خستگی اعلام کرد. برای همین کاوانی وقتی تعویض شد صدایش را بلند کرده و قیافه اش را خشمگین نشان داد.

یک سال قبل مهاجم اروگوئه ای در گفت وگو با اکیپ اعتراض خود را به شیوه بازی پاری سن ژرمن مطرح کرده بود. او گفته بود:\" قرار بود پی اس جی 2-4-4 بازی کند. ولی ما 3-3-4 بازی می کنیم.\"

اتفاقی که دیشب در لوکلاسیک افتاد، شایعات در مورد جدایی او از این تیم را به اوج رسانده اند. گرچه خود کاوانی بعد از مسابقه گفت که می خواهد به قراردادش پایبند باشد و فعلا روی بازی های بعدی تمرکز می کند. بهرحال درهای باشگاه برای خروج او از این تیم همیشه باز هستند. برای اینکه کاوانی خیلی خوب می داند که زلاتان حتی وقتی خودش هم اعتراف می کند که خسته است، نقش مهمی درترکیب پاری سن ژرمن دارد و گل سوم این تیم روی دخالت و البته خوش شانسی اش حاصل شد.  

 

     
آی اسپورت
2015-04-06 15:15:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر