فهرست
سرِ تعظیم
سرِ تعظیم

سرِ تعظیم

آی اسپورت - همین دیشب، امیر قلعه‌نویی ثابت کرد که مستحق دریافت چندین مدال و نشان افتخار است. وقتی، در مملکتی که پلیس دارد، یگان ویژه دارد، نیروی حافظ امنیت دارد و...، یکی مثل قلعه‌نویی لازم است تا در دل شهر اصفهان و در قلب توریستی آن شهر، خون از دماغ کسی نریزد، کافی است تا تمام قد در برابر ایشان برپا بایستیم و از این امنیت گستری یک نفره، با اهدای بالاترین نشان لیاقت تقدیر کنیم.

آقایان! می‌دانیم و گفته شده که شبکه گسترده لابی‌گر شما از همان دیروز دست اندرکار است. تا اگر توانست، بازی را لغو کند. اگر نه، دستور تکرارش را بگیرد. اگر نه با پروپاگاندای رسانه‌ای اتهام زن و مظلوم نمای‌تان، قصه چرک "تیم حکومتی" را بازخوانی کند. اما فارغ از هر رایی که صادر شود، به دو پرسش پاسخ دهید.

اول اینکه آیا می‌پذیرید که ادعای مکرر شما در مدیریت بحران پیش آمده مقابل هتل کوثر، در واقع اذعان شما به ناتوانی پلیس رسمی کشور در حل چنین بحران‌هایی است؟ و دوم اینکه واقعا چرا ممکن بود خون از دماغ کسی بیاید؟ مگر مردم حاضر برابر هتل و خود شما، همه از یک دسته و یک گروه مشترک‌المنافع نبودید؟ آیا می‌خواهید اینطور القا کنید که هواداران‌تان ممکن بود به اعضای تیم آسیب بزنند یا خودزنی کنند؟ مخاطب‌تان را چه فرض کرده‌اید؟

به امیر قلعه‌نویی مدال لیاقت بدهید. چرا که دیشب، مرزهای انواع مغالطات را به شکل معناداری جابجا کرد. این توانایی درکنار توانایی مدیریت بحرانی که از عهده پلیس هم برنمی‌آمد، بی‌شک شایسته بالاترین تقدیرهاست.

 

 

۵۳ ۳  
آی اسپورت
2020-02-25 14:15:00
نظر دهید

۳ نظر
کوهیار
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۳۰
این شخص با این ادب و رفتار کمترین جریمش اینه که مادام العمر از حضور در اماکن ورزشی محروم بشه
۶
Babak
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۳۵
معلومه شما اصلا پرسپولیسی نیستید
حرف حساب
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۵۴
دمت گرم خوب نوشتی! لایک!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر