فهرست
خادم: درخشان چند ماه قبل باید اخراج می‌شد
خادم: درخشان چند ماه قبل باید اخراج می‌شد

خادم: درخشان چند ماه قبل باید اخراج می‌شد

آی اسپورت: با استعفای حمید درخشان و حضور احتمالی برانکو و هدایتی در کادرفنی و مدیریتی پرسپولیس، هواداران این باشگاه دوباره با تحولی جدید روبرو شده‌اند. تحولی که این بار هم مورد حمایت نماینده وزارت ورزش است. خادم حضور برانکو را در مرحله نهایی می‌داند و مذاکره با هدایتی را هم تایید می‌کند.

خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال: این موضوع به سازمان خصوصی‌سازی ربط دارد و دخالت مستقیم نداریم. هر خریداری اعلام آمادگی کند می‌تواند باشگاه را بخرد. ابتدا این شرایط دو سال بود که بعد به چهارسال و بعد از آن پنج سال تغییر پیدا کرد. پرداخت ابتدایی هم از 40 درصد به 20 درصد رسیده است.

تغییر کادرفنی پرسپولیس: یکی دو ماه پیش باید این تغییرات اتفاق می‌افتاد حالا هم تقریباً کادر فنی نهایی شده امیدواریم که نتایج مطلوب به دست بیاید. کادر فنی قبلی فعالیت‌هایی داشته که برای ما قابل احترام است به هر حال حرمت مربیان باید حفظ شود.

انتخاب برانکو: این صحبت‌ها نهایی شده، باشگاه هر تصمیمی بگیرد ما حمایت می‌کنیم در چند روز آینده نتیجه را باشگاه اعلام خواهد کرد.

حضور هدایتی در هیات مدیره: چند نفر استعفا داده‌اند به جمع‌بندی‌هایی رسیده‌ایم و صحبت‌هایی در این خصوص شده در چند روز آینده اعلام می‌کنیم.

     
آی اسپورت
2015-04-06 15:58:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر