فهرست
تونی: آسیا را فدای لیگ برتر نمی‌کنم
تونی: آسیا را فدای لیگ برتر نمی‌کنم

تونی: آسیا را فدای لیگ برتر نمی‌کنم

آی اسپورت – تراکتورسازی فردا در تبریز میزبان الاهلی است و برای صعود از این گروه، احتیاج زیادی به 3 امتیاز این مسابقه دارد.

توی اولیویرا امروز در نشست مطبوعاتی این بازی گفت حاضر نیست از بین لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا یکی را انتخاب کند.

بازی با الاهلی: بازی ما سخت است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم موفق شویم. فردا باید از امتیاز بازی خانگی خودمان استفاده کنیم.

استفاده از بازیکنان سرباز: باشگاه تمام تلاشش را کرده ولی مسئولان هنوز جوابی به ما نداده‌اند. این فرصت باید به همه تیم‌ها داده شود، فولاد هم در بازی خانگی از این بازیکنان استفاده کرد و ما هم باید از این فرصت استفاده کنیم.

استراحت دادن به بازیکنان اصلی برای بازی با سپاهان: از همه بازیکنانی که داریم استفاده می‌کنیم چه در لیگ برتر چه در آسیا، همانطور که گفتم هر چند روز یکبار باید مسابقه بدهیم و اکنون نمی‌توانیم به سپاهان فکر کنیم و تمام تمرکز من روی بازی فرداست.

مصدومان و محرومان پرتعداد: فردین عابدینی به عنوان مصدوم تا اخر فصل نخواهیم داشت و حبیب گردانی هم محروم است و قولی نمی‌توانم به هواداران بدهم اما اگر آنها بیایند ما قویتر خواهیم شد و پیغام من به هواداران این است که برای حمایت تیم به ورزشگاه بیایند.

شانس صعود برابر: من هم با سرمربی الاهلی موافقم همه شانس برابر دارند اما آنچه مهم است اینکه بازی فردا و بازی با نسف قرشی را ببریم. من معمولا پر انرژی هستم و در بازی و تمرین پرشور هستم و همیشه همین طور هستم. 4 بازی در لیگ داشته‌ایم که فقط یک گل خورده‌ایم.

     
آی اسپورت
2015-04-06 16:22:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر