فهرست
افت فاحش مانجوکیچ: 50 روز بدون یک شوت در چارچوب!
افت فاحش مانجوکیچ: 50 روز بدون یک شوت در چارچوب!

افت فاحش مانجوکیچ: 50 روز بدون یک شوت در چارچوب!

آی‌اسپورت: ماریو مانجوکیچ از 15 فوریه(26 بهمن) و دیدار در زمین سلتاویگو که اتلتیکومادرید با 2 گل مغلوب میزبان شد، حتی یک شوت در چارچوب هم نداشته. آن روز، مهاجم کروات سه شوت زد که دو تا در چارچوب بود و سومی توسط مدافعان بلوکه شد. از آن روز حضورش در خط حمله اتلتیکو مادرید و بازی‌اش به شکلی هشداردهنده افت کرده و این در بازی شنبه با کوردوبا هم مشهود بود.

در ورزشگاه نوئوو آرکانخل، مانجوکیچ در 61 دقیقه بازی حتی یک شوت هم نداشت. نوعی تنبلی و سستی در بازی او نمایان بود و کمی بعد از یک ساعت راهی نیمکت شد. آنچه مشخص است اینکه بعد از بازی درخشان او مقابل رئال مادرید که با یک گل و یک پاس گل نقش مهمی در برد صفر-4 تیمش داشت، تهدید او برای دروازه‌بان‌های حریف کمتر و کمتر شده است. بعد از بازی با سلتا در بالایدوس، مانجوکیچ به آلمریا از روی نقطه پنالتی گل زد و بعد از آن دیگر هیچ وقت پایش به گل باز نشده. در بازی با تیم اندلسی غیر از ضربه پنالتی هیچ شوتی در چارچوب نداشت و در دقیقه 59 بیرون کشیده شد اگرچه تا آن موقع دو پاس گل برای آنتوان گریزمان فراهم کرده بود.

بعد از بازی با آلمریا، التتیکو به لورکوزن رفت و مانجوکیچ در 90 دقیقه حضور برابر تیم آلمانی یک بار تلاش کرد که شوتی را روانه چارچوب حریف کند که بلوکه شد. او مقابل سویا، به عوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و در 15 دقیقه بازی هیچ کار خاصی انجام نداد، مقابل والنسیا هم همینطور بود و در نیم ساعت بازی نتوانست یک شوت بزند. این اتفاق در بازی برگشت مقابل لورکوزن هم رخ داد و در 83 دقیقه بازی او نکته مفیدی دیده نشد. بعد به خاطر محرومیت و مصدومیت دو بازی را از دست داد و مقابل کوردوبا دوباره همان داستان تکرار شد.

با توجه به این وضعیت فرناندو تورس در دیدار فرداشب با رئال سوسیداد در ترکیب اصلی قرار می گیرد. در حال حاضر، اتلتیکو نمی‌تواند با مانجوکیچ ارتباط برقرار کند، جالب است چون در نیمه فصل او بهترین آمار و ارقام دوران بازی خود را در پیراهن قرمز و سفید به ثبت رسانده بود.

     
آی اسپورت
2015-04-06 18:08:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر