فهرست
صدرنشینی سیاه‌جامگان و نفت مسجدسلیمان
صدرنشینی سیاه‌جامگان و نفت مسجدسلیمان

صدرنشینی سیاه‌جامگان و نفت مسجدسلیمان

آی‌اسپورت ـ دو تیم مدعی صعود پدیده شاندیز و پیکان تهران با شکست‌های غیرمنتظره در بازی‌های امروز از حاشیه امنیت خود را در صدر گروه‌های دوگانه لیگ دسته اول از دست دادند. این در حالی است که پیروزی تیم‌های پرطرفدار استقلال اهواز و نفت آبادان در گروه الف هواداران این دو تیم را به بالانشینی در آینده امیدوار کرد.
جنگ مشهدی ها در صدر جدول گروه الف
به گزارش آی‌اسپورت پدیده که امروز میهمان فولاد یزد بود با 2 گل مغلوب این تیم یزدی شد و صدرجدول را به همشهری‌اش سیاه‌جامگان داد که در یک بازی حساس یک بر صفر از سد نیروی زمینی گذشت. در بازی حساس دیگر این گروه استقلال اهواز 3  2 نساجی مازندران را شکست داد. تیمی که در صورت برد در این مسابقه با توجه به یک بازی عقب افتاده می‌توانست شرایط خوبی در جدول پیدا کند اما در بازی پرگل این دو تیم قدیمی فوتبال ایران این شاگردان مهابادی بودند که به پیروزی باارزشی رسیدند.
همچنین گهردورود در ادام تیره‌روزی‌ها یک بر صفر مغلوب شهرداری بندرعباس شد تا همچنان شرایط کاملا ناامیدکننده‌ای در انتهای جدول داشته باشد.
آخرین بازی این گروه هم دو تیم گیتی‌پسند و گل‌گهر انجام دادند که تیم اصفهانی گیتی‌پسند 2 ـ یک حریف خود را شکست داد و تا رده چهارم جدول بالا آمد.
در جدول این گروه سیاه‌جامگان با 37 امتیاز صدرنشین‌ است. این تیم مشهدی که با امید نه چندان زیاد وارد رقابت‌ها شده بود حالا 3 امتیاز بیشتر از پدیده دارد. پدیده با 34 امتیاز تیم دوم گروه، نفت آبادان با 31 امتیاز تیم سوم و گیتی‌پسند، استقلال اهواز و نساجی به ترتیب 29،28 و 27 امتیاز دارند در حال حاضر 4 بازی تا پایان رقابت‌های لیگ دسته اول باقی مانده و به نظر می‌رسد صعودکننده از بین 3 تیم بالای جدول انتخاب شود.
 
گروه ب شکست عجیب پیکان
باخت 2 بر صفر پیکان مقابل راهیان کرمانشاه تقریبا غیرقابل پیش‌بینی بود، شاگردان فرهاد کاظمی که در این هفته‌ها خوب نتیجه گرفته بودند امروز 2 ـ صفر به تیم سرسخت کرمانشاهی باختند تا رویای صدرنشینی‌شان از دست برود.
نفت مسجدسلیمان هم امروز با پیروزی عالی یک بر صفر مقابل نفت و گاز گچساران در خانه حریف صدرنشین شد. آنها 34امتیازی هستند و نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌شان ایرانجوان بوشهر امروز با یزدلوله یک ـ یک مساوی کرد.  پیکان که 30 امتیازی است و یک امتیاز کمتر از ایرانجوان دارد دو بازی کمتر از نفت و ایرانجوان انجام داده است.
 در بازی مهم دیگر این گروه پرسپولیس شمال با مربیگری ابراهیمی 2 ـ یک ابومسلم مشهد را شکست داد. مس رفسنجان هم در یک مسابقه پرگل 3  2 پاس را برد تا این تیم سابقات تهرانی به روند نزولی خود ادامه دهد.
     
آی اسپورت
2014-02-23 23:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر