فهرست
درخشش اوبلاک درون دروازه اتلتیکو؛ 328 دقیقه کلین شیت!
درخشش اوبلاک درون دروازه اتلتیکو؛ 328 دقیقه کلین شیت!

درخشش اوبلاک درون دروازه اتلتیکو؛ 328 دقیقه کلین شیت!

آی اسپورت- یان اوبلاک سنگربان اتلتیکو بعد از آنکه میگل آنخل مویا در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرلورکوزن مصدوم شد، حتی یک گل هم نخورده است. البته او در ضربات پنالتی آن بازی دو بار شاهد قرارگرفتن توپ درون دروازه تیمش بود با این وجود واکنش او به ضربه چالهان‌اوغلو را نیز نباید از نظر دور داشت چون با ضرباتی که توپراک و کیسلینگ از دست دادند، باعث شد اتلتیکومادرید و نه تیم آلمانی راهی جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا شود.

در آن بازی‌،دروازه‌بان اسلوونیایی اواسط نیمه اول وارد زمین شد. با در نظر گرفتن وقت‌ اضافه، او 98 دقیقه در زمین بود که با احتساب 50 دقیقه‌ بازی‌اش مقابل بارسلونا در جام حذفی به اضافه 180 دقیقه بازی برابر ختافه و کوردوبا 328 دقیقه دروازه خود را بسته نگه داشته است. اما شما مجبور نیستید به آمار و ارقام نگاه کنید تا اعتماد به نفس روزافزون او را در بازی‌ها درک کنید.

این بازیکن شماره 13 شروع مشکل‌داری در اتلتیکو داشت؛ اول به خاطر مصدومیتش جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست داد؛ بعد، نتوانست در نخستین بازی رسمی با اتلتیکو در آتن بازی خوبی انجام دهد و در آخر، در برقراری ارتباط با تیم دچار مشکل شد که بیشتر به خاطر اختلاف زبانی‌اش بود.

حالا به هر حال، این دروازه‌بان اسلوونیایی دوباره خودش را نشان داده و بستگی به دیگو پابلو سیمئونه دارد که با بازگشت مویا از مصدومیت چه تصمیمی بگیرد و کدام یک را به عنوان مرد شماره یک خود انتخاب کند. حداقلش این است که او حالا یک تردید منطقی ایجاد کرده و کیفیتی را نشان داده که اتلتیکو را برای پرداخت 16 میلیون یورو بابتش مجاب کرد. هواداران هم بازیکن جدید را پذیرفته‌اند و با شعار خود از او تشکر می کنند:«اوبلی، اوبلاک؛ ما هر روز تو را بیشتر دوست داریم»

     
آی اسپورت
2015-04-06 20:57:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر