فهرست
شکست پروژه بازگشت؛ طاهری در راه مشهد
شکست پروژه بازگشت؛ طاهری در راه مشهد

شکست پروژه بازگشت؛ طاهری در راه مشهد

آی اسپورت – مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از عزیمت به عتبات عالیات از سمت خود در این باشگاه به صورت شفاهی استعفا داد؛ استعفایی که مورد موافقت وزیر ورزش قرار نگرفت و همه چیز را به بازگشت علی‌اکبر طاهری از کربلا و برگزاری جلسه با وی منوط کرد. قرار است طاهری چهارشنبه به تهران باز گردد و بعد از آن جلسه‌ای را با مسعود سلطانی‌فر برگزار کند. گفته می‌شود در این جلسه درباره روند ادامه همکاری با حامی مالی فعلی باشگاه پرسپولیس هم تصمیم‌گیری خواهد شد. محمدرضا حاجی‌بیگی عضو هیات مدیره باشگاه درباره آخرین وضعیت ماندن یا رفتن علی‌اکبر طاهری از پست مدیرعاملی این باشگاه اینطور حرف می‌زند: «تک تک اعضای هیات مدیره با نظر وزیر ورزش مبنی بر ماندن آقای طاهری همسو هستند. به نظرم هیچ گزینه‌ای بهتر از او نمی‌تواند در شرایط موجود، باشگاه را اداره کند.»

 او درباره اینکه گفته می‌شود مدیرعامل پرسپولیس به خاطر فشار برخی مدیران وزارتخانه مبنی بر بازگرداندن حامی مالی فصل گذشته استعفا داده است، اینطور توضیح می‌دهد: «طاهری از هیچ لحاظ تحت فشار نیست. او بارها در جلسات هیات مدیره اعلام کرد به دلیل مشکلات شخصی می‌خواهد از باشگاه برود. او دلیلی مبنی بر اینکه به خاطر حامی مالی می‌رود، مطرح نکرد. اگر قرار بر بازگشت حامی مالی باشد هیات مدیره تصمیم‌گیری می‌کند و آقای طاهری فقط مجری این مصوبات است.»

ظاهراً فارغ از تلاش مسوولان دولتی برای برگرداندن طاهری به پرسپولیس، برخی افراد به دنبال حضورشان در این تیم هستند. مرد متمول فوتبال ایران برای حضور مجدد در باشگاه پرسپولیس شروطی را تعیین کرده است. حسین هدایتی مرد متمولی که به عابر بانک فوتبال ایران مشهور است به دنبال حضور مجدد در باشگاه پرسپولیس بوده و رایزنی‌هایی را هم پشت پرده انجام داده است. هدایتی البته به برخی مسوولان وزارت ورزش و جوانان عنوان کرده که مدیرعاملی این باشگاه را نمی‌پذیرد اما حاضر است به‌عنوان رییس هیات مدیره کارش را آغاز کند. او حتی دو گزینه محمد دادکان و بهروز منتقمی را برای مدیرعاملی پرسپولیس در نظر دارد و باید دید آیا با شروط هدایتی برای باشگاه پرسپولیس موافقت می‌شود یا نه. او که اخیرا اعلام کرده بود کمک مالی به پرسپولیس را قطع می‌کند به تازگی دیداری با بازیکنان پرسپولیس داشت و به آنها پاداش داد.

گفته می‌شود هدایتی تمایل زیادی به ادامه حضور برانکو در پرسپولیس دارد و یکی از برنامه‌های او در صورت حضور در این تیم حفظ سرمربی فعلی تیم است. در هر صورت 2 روز است حکم علی اکبر طاهری برای مدیرعاملی پرسپولیس به پایان رسیده و او هیچ اقدامی برای تمدید آن نکرده است و اینکه گفته می‌شد او در بازگشت از کربلا جلسه‌ای را با وزیر خواهد داشت، تقریباً منتفی است چراکه مدیرعامل مستعفی پرسپولیس با بازگشت از کربلا، راهی مشهد خواهد شد و بعید است جلسه‌ای با وزیر داشته باشد. تلاش‌ها برای بازگشت طاهری در حالی انجام می‌شود که ظاهراً محمدرضا حاجی‌بیگی عضو جدید هیات مدیره این باشگاه هم برای مدیرعامل شدن در این باشگاه دارای شانس است. او که سال‌ها در ناجا مشغول به کار بود و مدیرعاملی آتش‌نشانی را هم در کارنامه خود دارد این روزها شعاع فعالیتش در پرسپولیس بیشتر از قبل شده و همین موضوع باعث شده تا خیلی‌ها شانس او را برای مدیرعاملی در پرسپولیس کم ندانند اما برنامه وزارت ورزش در صورتی که طاهری برنگردد چیست؟

گفته می‌شود وزارت ورزش قصد دارد تغییراتی در راس مدیریت این باشگاه ندهد و با همان ترکیب قبلی و بدون طاهری امور باشگاه را در اختیار حمیدرضا گرشاسبی با عنوان سرپرست موقت قرار دهد. از طرف دیگر در مورد موضوع مربوط به حامی مالی سابق نیز منابع نزدیک به وزارت ورزش خبر از جلسه مشترک بین شیرازی و مسوولان پرسپولیس برای دریافت مطالبات سرخپوشان می‌دهند؛ مساله‌ای که باعث خواهد شد با واریز هشت میلیاردی به حساب باشگاه نه تنها خطرات مربوط به حکم مهدی طارمی و جریمه مالی در نظر گرفته شده دور شود که اعتراض خاموش بازیکنان در مورد مطالبات‌شان نیز برطرف شود. در هر صورت ظاهراً همه چیز بستگی به تصمیم طاهری دارد و وزارت هم برای رویارویی با هر شرایطی برنامه دارد.

 

ایران ورزشی

۱۳۷ ۳  
آی اسپورت
2017-11-14 12:36:00
نظر دهید

۳ نظر
حمید
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۰۹
واریز 8 میلیارد از سوی اسپانسر قبلی عملا کودتا علیه طاهریه. پیشنهاد من برای جلوگیری از زیاده خواهی اسپانسر تحریم سامانه قبلی توسط هواداراست. دوستان فعال لطف کنن یک کمپین تحریم سامانه و عدم عضویت در سامانه قبلی راه بندازن تا حساب کار دست وزرات و و دوست وزرات آقای شیرازی بیاد. این وسط این بازیکنای آفتاب پرست و نون به نرخ روز خور هم شرکای کودتا چیا شدن. که واقعا جای تاسفه!
موراتا
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
چطور میشه از سامانه 3090 خارج شد
حمید
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
نحوه غیر فعال کردن این سامانه:

1- ارسال پیامک off برای سامانه 3090 و دریافت راهنمای غیر فعالسازی این سامانه

غیر فعالسازی سرویس هواداری 500 تومانی پرسپولیس با ارسال 66off
غیر فعالسازی سرویس هواداری 200 تومانی پرسپولیس با ارسال 6off
2-تماس مستقیم مشترک صاحب خط با اپراتور های سامانه اطلاع رسانی همراه اول به شماره 09990 و درخواست برای غیر فعالسازی سامانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر