فهرست
اعتراض پرسپولیس به AFC؛ سیاسی‌کاری نکنید
اعتراض پرسپولیس به AFC؛ سیاسی‌کاری نکنید

اعتراض پرسپولیس به AFC؛ سیاسی‌کاری نکنید

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا مراتب اعتراض خود را نسبت به جعل "خلیج فارس" در مصاحبه حمید مطهری در توئیتر رسمی AFC اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در این نامه آمده است: فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به درستی همه تیم‌های ورزشی را به پرهیز از رفتارهای سیاسی دعوت می‌کند و انتظار می‌رود کنفدراسیون فوتبال آسیا‌ نیز در این کار سرآمد باشد.

در اخباری که از مراجع رسمی AFC برای پوشش اظهارات مربی تیم پرسپولیس منتشر شد، نام خلیج‌فارس حذف شده که این اتفاق تعجب همه مخاطبان در ایران را به دنبال داشت. با جعل نام " خلیج همیشه فارس" این اسم تاریخی از حافظه مردم قاره آسیا و جهان پاک نخواهد شد. اصول حرفه‌ای حکم می‌کند متولی فوتبال قاره آسیا هر چه زودتر این اشتباه بزرگ را اصلاح و از مردم ایران و هواداران پرسپولیس عذرخواهی کند. لطفا فوتبال را در زمین سیاست بازی نکنید و اجازه بدهید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ورزشی باقی بماند.

۶ ۳  
آی اسپورت
2020-09-18 00:45:00
نظر دهید

۳ نظر
TT7
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹، ۰۰:۵۵
که چی بشه مثلا اسمون به زمین اومده اینهمه داد و بیداد فقط به خاطر یک اسم منطقی نیست واللا خلیج فارس بشه یا خلیج چه فرقی میکنه اخه
۳
افشین ایرانی
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹، ۰۸:۴۷
این یارو بالاییرو پیداش کنید با اردنگی بندازیدش بیرون از خاک وطن. خلیج فارس یعنی خلیج ایران که تو خائن هم متاسفانه شامل‌ میشی.
۴
Vahid barcapolisi
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹، ۱۳:۴۱
خطاب به TT7 ,
از اسم انتخابیت مشخصه سوراختوری هستی.. ببین گورتو از خاک وطن گم کن ... اینجا خاک ایرانه،. ایران شرف نداشتتو مثل چاه فاضلاب مغزت همه جا جارنزن،.. وطن فروش بی همه چیز،.. اون خاکی که تو توش نشخوارمیکنی شهید باکری داده که خاک وطن و با جانش معامله کرد ... نوچه سعودی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر