فهرست
نکونام در گفت‌وگو با 90: کی‌روش ته دلش می‌خواهد در ایران بماند!
نکونام در گفت‌وگو با 90: کی‌روش ته دلش می‌خواهد در ایران بماند!

نکونام در گفت‌وگو با 90: کی‌روش ته دلش می‌خواهد در ایران بماند!

آی اسپورت- همه بینندگان نود دوشنبه شب انتظار داشتند که جواد نکونام روی خط ارتباط تلفنی برنامه نود بیاید. دلیل اول خداحافظی او از مسابقات ملی بعد از بازی با سوئد بود و دلیل بعدی اتفاقاتی که باعث جدایی احتمالی کی‌روش از تیم‌ملی ایران شده است.

جواد نکونام که انگار در تماس وایبری با عادل فردوسی‌‌پور حرف می‌زد و به خاطر مشکلات اینترنت استودیوی نود صدایش مدام قطع و وصل می‌شد، اینطور حرف هایش را آغاز کرد: «ماجرای خداحافظی من یک‌هویی شد. همانطور که یک روز آقای پورحیدری و فرکی به تماشای بازی ما مقابل استقلال آمدند و من یک‌هویی به تیم‌ملی دعوت شدم، بعد از بازی با سوئد هم تصمیم گرفتم یک‌هویی از تیم‌ملی خداحافظی کنم. حتی پیش از بازی کی‌روش از من پرسید که اگر می‌خواهم خداحافظی کنم با تیم حریف هماهنگی کند تا پس از پایان بازی مراسمی انجام شود و حتی زلاتان به عنوان کاپیتان حریف در مراسم حضور داشته باشد. اما من تصمیم قطعی برای خداحافظی نگرفته بودم و بعد از پایان بازی ناگهان از تیم‌ملی خداحافظی کردم».

نکونام بخش دیگری از حرف هایش را هم در ارتباط با اتفاقات چند هفته گذشته و جدایی احتمالی کی‌روش از تیم‌ملی حرف زد. او گفت: «من در تمام این مدت افتخار می‌کردم که شاگرد ایشان بودم. نه من که حتی همه بازیکنان تیم‌ملی از حضور کی‌روش روی نیمکت تیم‌ملی خوشحال هستند و راحت. فوتبال ایران در دو سه سال گذشته ر و به جلو پیشرفت کرده و بعد از برانکو وبلاژویچ، کی‌روش تنها مربی تیم‌ملی بود که باعث پیشرفت فوتبال ایران شد».

کاپیتان سابق تیم‌مای در صحبت‌هایش یک خاطره تلخ هم از دوران حضور کی‌روش تعریف کرد: «در جام‌ملت‌ها بودیم که شایعه کردند کی‌روش بازی را به قطر فروخته. این حرف اهانت‌آمیز بود و نه تنها کی‌روش، که ما هم ناراحت شدیم. اما با همه این اتفاقات من به صراحت می‌گویم که کی‌روش دوست دارد در تیم‌ملی ایران بماند. باید او را نگه داریم.».

 

     
آی اسپورت
2015-04-07 01:07:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر