فهرست
کفاشیان در 90: از ظریف کمک می‌گیرم تا با کی‌روش مذاکره کنیم
کفاشیان در 90: از ظریف کمک می‌گیرم تا با کی‌روش مذاکره کنیم

کفاشیان در 90: از ظریف کمک می‌گیرم تا با کی‌روش مذاکره کنیم

آی اسپورت: علی کفاشیان به عنوان رییس فدراسیون فوتبال تنها مهمان حضوری 90 در سال جدید بود. او که با خنده همیشگی حرف می‌زد و چشمان ریزش نشان می‌داد، از ساعت خوابش گذشته، به عادل فردوسی‌پور گفت: « نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که دیگر کی‌روش دلش با تیم‌ملی نیست. من چهار سال با این آدم زندگی کرده‌ام و حالا می‌دانم راحت به شما بگویم که دل کی‌روش نیست که ایران بماند. شاید حتی قرار است جای دیگری برود. ما که چیزی نمی‌دانیم. بااین حال ما در هیات رییسه سه‌شنبه جلسه داریم و هر کاری می‌کنیم تا کی‌روش بماند» .

البته کفاشیان برخورد زشت اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال را که نشانده وزارت ورزش است، تلویحی تایید کرد. او گفت: «کی‌روش معترض است که به او توهین شده و رفتار تحقیرآمیزی با او شده. اما من می‌خواهم به او اعتماد بدهم که مسولیت همه چیز در تیم‌ملی با من است نه افراد دیگری در فدراسیون» .

او در لفافه انتقاداتی هم به اسدی داشت: «ایشان باید بدانند در چارچوب وظایف‌شان حرف بزنند. مذاکره ما با کی‌روش که سخت‌تر از 5+1 نیست. شاید مجبور شدیم از ظریف و دکتر صالحی کمک بگیریم». او در پایان گفت: «در جلساتی که من بودم هیچ وقت اتهام دلالی به کی‌روش وارد نشده و این اخبار کذب است» .

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-07 01:05:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر