فهرست
پیش بازی دورتموند – هوفنهایم/ کلوپ به دنبال اعاده حیثیت
پیش بازی دورتموند – هوفنهایم/ کلوپ به دنبال اعاده حیثیت

پیش بازی دورتموند – هوفنهایم/ کلوپ به دنبال اعاده حیثیت

آی اسپورت – دورتموند و هوفنهایم هر دو بعد از شکست در رقابت های بوندسلیگا به نبرد جام حذفی رسیدند. شاگردان کلوپ بعد از کسب نتایج ضعیف در بوندسلیگا و قرار گرفتن در رده دهم جدول و همچنین حذف شدن از گردونه لیگ قهرمانان اروپا تنها امیدشان برای کسب جام دراین فصل  رقابت های جام حذفی آلمان خواهد بود. دی اف بی پوکال آخرین شانس کلوپ برای جبران یک فصل کابوس بار خواهد بود. در آن سوی میدان برای هوفنهایم عبور کردن از سد دورتموند و قرار گرفتن در جمع چهار تیم نهایی بسیار ارزشمند خواهد بود. هوفنهایم در لیگ عملکرد بسیار خوبی به جا گذاشته و هم اکنون در رده هفتم جدول قرار دارد. آن ها می توانند حتی یکی از سهمیه های لیگ اروپای فصل بعد را به خود اختصاص دهند.

یورگن کلوپ درباره وضعیت مارکو رویس گفته که ستاره تیمش مشکلی برای حضور در این بازی ندارد. اما بازگشت چیرو ایموبیله به ترکیب اصلی زرد ها همچنان نا مشخص است.

هوفنهایم هم بعد از شکست 4 بر 1 برابر گلادباخ مدافع خود داوید آبراهام را در اختیار نخواهند داشت و احتمالا آرمین بیچاکچیچ جایگزین او می شود. همچنین مارکوس گیسول امیدوار است، پیرمین شوایگر و اوگن پولانسکی به این دیدار برسند.

آخرین رویارویی دو تیم در جام حذفی به فوریه 2008 باز می گردد، جایی که دورتموند با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد و به فینال رقابت ها رسید. اما بازی این دو تیم در بوندسلیگای این فصل به لطف ضربه سر ایلکای گندوگان با یک گل به سود شاگردان کلوپ به پایان رسید.

     
آی اسپورت
2015-04-07 09:16:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر