فهرست
پیش‌بازی تراکتورسازی تبریز - الاهلی عربستان
پیش‌بازی تراکتورسازی تبریز - الاهلی عربستان

پیش‌بازی تراکتورسازی تبریز - الاهلی عربستان

آی اسپورت- تراکتورسازی که  بعد از رفتن خطیبی با تونی اولیویرا فصل را دنبال می‌کند تاکنون با این مربی در لیگ ایران رکورد حالبی کسب کرده و آن هم جمع‌آوری تمامی امتیازات 5 بازی اخیر با این مربی پرتغالی است. تراکتور در چهارمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا باید در دیدار برگشت خود اینبار در تبریز به مصاف الاهلی عربستان برود. دیدار رفت دو تیم اواخر سال قبل در جده برگزار شد که تراکتورسازان با دو گل نتیجه را به این تیم واگذار کردند.

 

الاهلی با 7 امتیاز صدرنشین این گروه است و در صورت کسب حتی 1 امتیاز از این بازی، باز هم صدرنشین باقی خواهد ماند. الاهلی در لیگ کشور عربستان همانند تراکتور در جایگاه دوم قرار دارد. این تیم پس از این دیدار باید در لیگ عربستان در مصافی سخت به مصاف النصر صدرنشین برود. مربی الاهلی در گفتگویی اعلام کرد که برای آنها بسیار مهم است که بدون مصدوم و با تمام قوا مقابل النصر حاضر شوند. بنابراین با توجه به صدرنشینی الاهلی در این گروه شاید در بازی امروز شاهد استراحت دادن مربی این تیم به چند بازیکن تیم خود باشیم. این تیم صبح روز گذشته با یک پرواز اختصاصی از جده به تبریز آمد و بلافاصله بعد از بازی به جده باز خواهد گشت تا خود را برای دیدار با النصر آماده کند.

 

تراکتورسازی اگر این بازی خانگی را به سود خود به پایان ببرد منوط به نبردن نسف قرشی مقابل الاهلی امارات می‌تواند به رده‌ی دوم جدول هم برسد. تبریزی‌ها برای این بازی حبیب گردانی را به علت محرومیت و شهریار شیروند، فردین عابدینی و محسن دلیر را به علت مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. در آن سوی میدان دفاع میانی شاخص الاهلی، اسامه هوساوی، از ناحیه عضله ران آسیب دید و این دیدار را از دست داد.

 

دیدار تراکتور سازی تبریز مقابل الاهلی امارات در چارچوب هفته چهارم گروه D لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز و از ساعت 16 با قضاوت ساتو ریوجی از کشور ژاپن در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد. سایر داوران نیز از ژاپن می‌باشند. پاول لوزانو مسئول کمیته برگزاری بازی های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا میهمان ویژه این دیدار است. در دیگر بازی این گروه نسف قرشی ازبکستان در خانه به مصاف الاهلی امارات ته جدولی می‌رود.

 

جدول گروه D  لیگ قهرمانان اسیا در پایان دور سوم:

 

1 – الاهلی عربستان 7 امتیاز

2 – نسف قرشی ازبکستان 4 امتیاز

3 – تراکتورسازی تبریز 3 امتیاز

4 – الاهلی امارات 2 امتیاز

 

     
آی اسپورت
2015-04-07 11:49:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر