فهرست
پیگرینی: نگران آینده ام در سیتی نیستم
پیگرینی: نگران آینده ام در سیتی نیستم

پیگرینی: نگران آینده ام در سیتی نیستم

آی اسپورت - مانوئل پیگرینی بعد از شکست منچسترسیتی مقابل کریستال پالاس گفت که نگران از دست دادن موقعیتش روی نیمکت این تیم نیست. ضربه ایستگاهی پونچئون که گل دوم کریستال پالاس را وارد دروازه سیتی کرد، امیدهای این تیم را برای قهرمانی در لیگ به طورکلی از بین برده و فشارها را روی پیگرینی بیشتر کرد.

حالا قهرمان سال گذشته لیگ برتر در مکان چهارم جدول جا خوش کرده و چهارمین شکست پیاپی خارج از خانه را مقابل پالاس تجربه کرد. مربی شیلیایی بعد از بازی گفت:\" من هرگز نگران آینده ام نیستم. این تنها چیزی است که در مورد آن نگران نیستم. من کار خودم را می کنم و خیلی هم خوشحالم. شاید فصل سختی داشته باشیم ولی هرگز درمورد این جور چیزها نگران نمی شوم\"

پیگرینی ضمن انتقاد از داور به دلیل نادیده گرفتن آفساید اسکات دان در لحظه گل اول کریستال پالاس و خطای هند ماری در نیمه دوم که می توانست یک پنالتی برای تیمش داشته باشد، گفت:\" بازیکان من ناراحت بودند برای اینکه گل اول افساید بود و بعد از آن هم یک پنالتی حتمی برای ما گرفته نشد. خیلی از اتفاق ها در این بازی به ضرر ما بود.\"

سیتی درسال 2015 از دوازده بازی خود در لیگ تنها در 5 مسابقه پیروز بوده و تنها یک برد خارج از خانه داشته است. حالا آنها باید برای گرفتن سهمیه اروپایی فصل بعد تلاش کنند و هفته آینده هم یک دربی حساس با منچسترسیتی پیش رو خواهند داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-07 09:33:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر