فهرست
فردوسی پور در مسیر یامین پور/ موضع نگیر رئیس!
فردوسی پور در مسیر یامین پور/ موضع نگیر رئیس!

فردوسی پور در مسیر یامین پور/ موضع نگیر رئیس!

آی اسپورت- چند هفته بعد از جدی شدن زمزمه های جدایی کی روش از تیم ملی، برنامه تلویزیونی نود بالاخره با دعوت از رئیس فدراسیون فوتبال و ارتباط تلفنی با کاپیتان تیم ملی، به این ماجرا ورود کرد. حرف های کفاشیان و نکو در نود، البته حاوی نکات تازه ای نبودند و همه این گمانه زنی ها و حدس ها در مورد آینده تیم را پیش تر از زبان آن ها در رسانه های مختلف دیده بودیم. آنچه توی برنامه شب گذشته نود و در جریان سوال پرسیدن های فردوسی پور از کفاشیان بار دیگر جلب توجه می کرد، موضع مشخص مجری و تهیه کننده نود در مورد کی روش بود.

عادل فردوسی پور، همانند بسیاری دیگر از علاقه مندان به فوتبال ایران، علاقه زیادی به ادامه کار کی روش در تیم ملی دارد و درست مثل آن ها، نمی تواند این اشتیاق را پنهان کند. تردیدی وجود ندارد که او، به عنوان یکی از چهره های مهم فوتبال ایران و فردی که سال ها در این حوزه فعالیت کرده، می تواند نظر خاص خودش را در این ارتباط داشته باشد اما «موضع گیری» مشخص او روی صندلی یک برنامه تلویزیونی، طبعا برای آن هایی که هم نظر با این چهره نیستند آزاردهنده خواهد بود.

مجری پرطرفدار و دوست داشتنی نود، در همه شب هایی که موضوع کارلوس کی روش یک طرف بحث برنامه بود، بیشتر از هوش برنامه سازی، احساساتش را درگیر کرده است تا نود، در مسیر تبدیل شدن به فن کلاب مربی پرتغالی تبدیل شود. اجرای دیشب فردوسی پور و تاکید چندباره او بر ماندن کی روش(در جایگاهی که طبعا باید بی طرف تر از این ها باشد) یادآور اجراهای وحید یامین پور در مناظره های بعد از انتخابات 88 بود. مرد اصولگرایی که حتی با صورت اش نیز، به نفع یکی از دو مهمان مناظره اش موضع می گرفت!

     
آی اسپورت
2015-04-07 14:08:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر