فهرست
یک مقایسه ساده؛ برانکو ارزان تر از ژوزه و دایی
یک مقایسه ساده؛ برانکو ارزان تر از ژوزه و دایی

یک مقایسه ساده؛ برانکو ارزان تر از ژوزه و دایی

آی اسپورت- سرمربی جدید باشگاه پرسپولیس، به زودی وارد تهران خواهد شد تا مسابقه حساس تیمش با النصر را از نزدیک تماشا کند. برانکو ایوانکوویچ ساعاتی قبل، به صورت رسمی به پرسپولیس پیوسته و در ادامه این فصل و فصل آینده، روی نیمکت سرخ های محبوب پایتخت خواهد نشست.

از مدتی قبل و پیش از دیدار پرسپولیس با لخویا، برانکو گزینه جدی هدایت پرسپولیس بود. مدیران باشگاه حتی مذاکره های اولیه با او را نیز استارت زده بودند اما توافقی بین شان به وجود نیامده بود و پرسپولیس نیز با پیروزی عالی برابر لخویا، از اعتراض های هواداران به کادر فنی کاسته بود.

اولین توافق ها بین نژادفلاح و برانکو، بالاخره در استانبول حاصل شد. جایی که سرمربی کروات، از مبلغ پیشنهاد اولیه اش کمی کوتاه آمد و در نهایت قرارداد 650 هزار دلاری برای این فصل و فصل آینده را امضا کرد. جذب برانکو برای پرسپولیس، ارزان تر از آخرین مربی خارجی پرسپولیس یعنی مانوئل ژوزه 1 میلیون دلاری و همچنین علی دایی اتفاق افتاد. ایوانکوویچ که سال هاست به خاطر بدهی مالیاتی وارد ایران نشده، پذیرفته که بدهی 78 میلیونی اش را پرداخت کند و البته باشگاه، جریمه 90 میلیونی این بدهی را تقبل خواهد کرد.

به نظر می رسد قرارداد پرسپولیسی با برانکو، به لحاظ مالی یک موفقیت برای این باشگاه باشد. به ویژه اگر روند سقوط قیمت ارز در بازار تهران، همچنان ادامه پیدا کند.

     
آی اسپورت
2015-04-07 13:43:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر