فهرست
کفاشیان: به جای کی‌روش مربی خارجی می‌آوریم
کفاشیان: به جای کی‌روش مربی خارجی می‌آوریم

کفاشیان: به جای کی‌روش مربی خارجی می‌آوریم

آی اسپورت - علی کفاشیان بعد از جلسه امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت اگر کی‌روش اصرار به رفتن دارد باید زودتر غرامت بدهد و تکلیف فدراسیون را مشخص کند.

او احتمال رفتن کی‌روش را حدود 80 درصد می‌داند.

نتیجه جلسه هیات رئیسه: با کی روش قرارداد 4 ساله داریم. در واقع همه از عملکرد او راضی بودند و اگر او بر جدایی اصرار دارد تکلیف‌مان را مشخص کند. تصمیمی بود که در هیات رئیسه گرفته شد که باید به او اعلام کنیم و بعد هم منتظر شنیدن نظر ایشان شویم. او تا آخر هفته فرصت دارد نظر خود را به ما بگوید. اعضای هیات رئیسه متفق القول موافقت کردند که به قرارداد 4 ساله‌اش پایبند باشد قراردادی که چندماه بیشتر از آن نگذشته است. زحمات زیادی هم کشیده است اما اگر اصرار به رفتن دارد باید سه ماه به ما غرامت بدهد و مصوب شد تا آخر هفته تکلیف‌مان را مشخص کند. این مصوبه را در نامه‌ای به کی‌روش اعلام می‌کنیم و منتظر اعلام پاسخش باشیم.

سرنوشت کی‌روش: قرار شد مذاکرات را برای ماندن یا رفتن شروع کنیم اگر بنا بر رفتن باشد باید شرایط را بنویسیم و بحث‌هایی مثل مالیات و حقوق عقب افتاده خودش و دستیارانش را تسویه کنیم و برویم سراغ گزینه‌های دیگر. از طریق مترجمش از او خواستیم که اگر نمی‌خواهد بماند در نامه‌ای رسمی وضعیتش را به ما اعلام کند و خود من هم دو سه روز مرخصی بودم و روز گذشته برگشتم.

اختلاف‌های کی‌روش و اسدی: وضعیت کی‌روش مشخص است و سرمربی ماست و اسدی هم دبیرکل است و وظایف هر کدام مشخص است و قرار نیست در کار هم دخالت کنند و اینکه چه کسی باشد و نباشد را سرمربی تیم ملی نباید مشخص کند و وظیفه تیم اجرایی فدراسیون فوتبال است.

غرامت فسخ قرارداد: اگر کی‌روش اخراج شود یکسال باید به او غرامت بدهیم ولی اگر او بخواهد برود باید سه ماه به ما غرامت بدهد.

جانشین احتمالی: در صورت رفتن کی‌روش در کمیته فنی جلسه می‌گذاریم و بیشتر به دنبال مربیان خارجی هستیم.

حمایت مردم از کی‌روش: هر کسی به جای او بیاید مثل کی‌روش زحمت می‌کشد و می‌تواند مثل او نتیجه بگیرد. کی‌روش 80 درصد خواهان جدایی است و 20 درصد بقیه هم در جلسات مشخص خواهد شد که می‌ماند یا نه.

مشکلات مالیاتی: در سال ‌های 91 و 92 مالیاتش را پرداخت کرده و در سال 93 هم بخشی از مالیاتش را پرداخت کرده اما اداره مالیات امسال مبلغ سنگینی را برای فدراسیون در نظر گرفته و فدراسیون با توجه به اینکه نقدینگی ندارد اعتراض کرده تا تخفیف بگیرد که تا این لحظه کاری نتوانستیم بکنیم. درخواست کمک کردیم تا بخشی از این مالیات کم شود.

درآمد بازی با سوئد: قرار شد کلیه درآمد ها برعهده سوئد باشد و فقط هزینه اسکان و بلیت را به مابدهند و قرارداد اجرایی نشده اما اینکه چقدر درآمد وجود داشته به ما ارتباطی ندارد.

     
آی اسپورت
2015-04-07 13:43:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر