فهرست
خروج از اولدترافورد؛ فن پرسی قربانی کاوانی
خروج از اولدترافورد؛ فن پرسی قربانی کاوانی

خروج از اولدترافورد؛ فن پرسی قربانی کاوانی

آی اسپورت- اینتر‌میلان و یوونتوس هم به جمع علاقه مندان رابین فان پرسی، مهاجم افت کرده منچستریونایتد اضافه شده اند.

مهاج هلندی به دلیل مصدومیت مچ پا در روند خوب 6 هفته اخیر شیاطین سرخ نقشی نداشت و  با وجود زدن 11 گل در قصل جاری، درخشش گذشته را بروز نداده است.

در این شرایط، سرمربی منچستریونایتد قصد خرید 2 مهاجم را دارد تا جای خالی فالکائو که در پایان فصل به حضور قرضی اش در اولدترافورد ادامه می‌دهد، پرشود. ظاهرا باشگاه چندان بی‌میل نیست فان پرسی را هم بفروشد.

 بهترین گلزن تاریخ آرسنال، آگوست پیش رو 32 ساله می‌شود و در پایان فصل جاری، تنها یک سال از مدت قرارداد او با منچستریونایتد باقی می‌ماند. باشگاه  شهرمنچستر در پایان فصل به پیشنهادهای سایر باشگاه ها برای فن پرسی جواب خواهد داد.

 علاوه بر یوونتوس و اینتر که قصد امضای یک قرارداد کوتاه مدت با فان پرسی را دارند، رئال مادرید، پاری‌سن‌ژرمن و بارسای محروم از فصل نقل و انتقالات برای دراختیار داشتن ستاره هلندی نقشه هایی دارند.

 منچستریونایتد پس از یک سال دوباره سراغ کاوانی رفته و این باربه لطف اعتراض و جنجال های متعاقب تعویض مهاجم اروگوئه‌ای ای پاری‌سن‌ژرمن مقابل مارسی، شانس زیادی دارد.در صورتی که شایعه جدایی زلاتان از پاریسی ها به واقعیت بپیوندد، قهرمان فرانسه ترجیح می‌دهد کاوانی را نگه دارد.

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-07 14:25:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر