فهرست
چهره روز: حسین عبدی، سرمربی واقعا موقت!
چهره روز: حسین عبدی، سرمربی واقعا موقت!

چهره روز: حسین عبدی، سرمربی واقعا موقت!

آی اسپورت- استفاده از سرمربی موقت در فاصله کناررفتن مربی پیشین و استخدام مربی جدید، اتفاقی مرسوم در بسیاری از لیگ های دنیا به شمار می رود. موقت ها که معمولا دستیار سرمربی قبلی هستند، برای چند مسابقه در کنار تیم می مانند و در بهترین حالت، این شانس را پیدا می کنند که در این مدت کوتاه خودشان را نشان دهند و بلیط بخت آزمایی شان را برای انتخاب به عنوان مربی رسمی تیم امتحان کنند. این اتفاق اما برای حسین عبدی نیز رقم نخواهد خورد.

سرمربی سابق باشگاه داماش گیلان، چند هفته قبل در آستانه جدایی از کادر فنی حمید درخشان قرار داشت اما به اختلافاتش با این مربی خاتمه داد و در تیم ماندگار شد. مدتی بعد اما این خود درخشان بود که کارش در پرسپولیس را از دست داد و بعد از جدایی او، دستیار اولش یعنی حسین عبدی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد تا بیشتر از خود درخشان در باشگاه مانده باشد. هافبک دهه های گذشته پرسپولیس در بازی با النصر سرمربی پرسپولیس خواهد بود و از آنجایی که برانکو با این باشگاه قرارداد امضا کرده، هیچ شانسی برای افزایش این مدت نخواهد داشت. گفته می شود عبدی در بین دستیاران برانکو نیز جایی ندارد و این یعنی برای او و پرسپولیس، فقط همین 90 دقیقه باقی مانده است. 90 دقیقه ای که عبدی حتما باید به عنوان اولین و آخرین(فعلا) تجربه سرمربیگری اش در پرسپولیس از آن لذت ببرد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-07 16:15:18
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴، ۱۶:۱۳
سهلاوی بهترین گلزن النصر غایبه در ضمن فردا با حضور80هزارنفر در ازادی انتقام تیم امید و اتفاق رخ داده در فرودگاه جده رو میگیریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر