فهرست
جدایی «ویلموتس»، حاصل ۵.۵ بدون حقوق در تهران
جدایی «ویلموتس»، حاصل ۵.۵ بدون حقوق در تهران

جدایی «ویلموتس»، حاصل ۵.۵ بدون حقوق در تهران

از شایعاتی که مطبوعات ایران منتشر کرده‌اند، مطلع هستم؛ شایعاتی که به هیچ وجه صحت ندارد؛ حقیقت این است که فدراسیون فوتبال ایران تعهدات خود را به شدت نقض کرد و این اتفاق برای من و اعضای کادر فنی من شرایط غیرقابل تحملی  ر ا به وجود آورد. پرونده در اختیار وکلای من است و بیشتر از این در خصوص این موضوع حرف نمی‌زنم.

 این توییت روز گذشته ویلموتس پس از روزها سکوت بود.

آی‌اسپورت-  براساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، ویلموتس و «لوران اسپینوزی» و «مانو فریرا» دستیاران او، از زمان ورود به تیم ملی ایران (۵ ماه و نیم) هیچ دریافتی نداشته‌اند؛ موضوعی که موجب شد تا اسپینوزی برای مصاف تیم ملی ایران مقابل بحرین که با شکست یک بر صفر تیم ویلموتس همراه شد، به منامه سفر نکند؛ علاوه بر این، ویلموتس و فریرا قصد داشتند تا قرارداد سه ساله خود را  اوایل نوامبر و درست پیش از شکست مقابل عراق فسخ کنند.

فدراسیون فوتبال ایران برای بحث در خصوص تصمیم فسخ و حل و فصل مشکلات مربوط به پرداخت دستمزد، ۴ روز پیش از دیدار ایران و عراق، جلسه‌ای را با سرمربی اسبق شیاطین سرخ برگزار کرد؛ ویلموتس برای آنکه بازیکنان را تنها و بدون مربی راهی اردن نکند، با وجود آماده‌سازی‌های پرهرج و مرج قبول کرد که با تیم ایران به امان سفر کند.

انتظار می‌رود طرفین به زودی با یکدیگر ملاقات کنند حتی اگر نتیجه این ملاقات در شک و شبه قرار داشته باشد؛ با این وجود روابط حسنه و اعتماد دوطرفه مابین آنان از بین رفته و فدراسیون فوتبال ایران نیز اعلام کرده که در صدد است تا «برانکو ایوانکوویچ» را به عنوان جانشین مرد بلژیکی به ایران بیاورد.

ویلموتس در یک دیدار دوستانه مقابل سوریه و همچنین چهار دیدار ایران در انتخابی جام جهانی روی نیمکت ایرانی‌ها نشست؛ ۲ برد و ۲ باخت حاصل کار بلژیکی بود و در نتیجه آن ایران برای صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی در شرایطی نامطلوبی قرار گرفت.

با این وجود، با سه بازی خانگی و یک دیدار خارج از خانه مقابل کامبوج (انگشت کوچک گروه سوم)، ایران همچنان سرنوشت خود را در دستانش دارد؛ تیم اول گروه سوم راهی مرحله بعد می‌شود و تیم دوم در صورتی که در جمع چهار تیم دوم برتر باشد (از بین ۸ تیم)، برای حضور در دور سوم و نهایی مرحله حذفی واجد شرایط خواهد بود.

     
آی اسپورت
2019-11-26 15:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر